Tłumaczenie strony

Szukaj postu

wtorek, 3 lipca 2012

Wywiad ? TAK :)

Cześć Wszystkim!

Ostatnio przyszedł mi do głowy ciekawy pomysł, żeby przeprowadzić wywiad z jakimś żużlowcem. Wybrałam więc młodego, dobrze zapowiadającego się zawodnika. W poniższym filmiku dowiecie się o kogo chodzi i w jaki sposób Wy, fani żużla, możecie się przyłączyć do tego wywiadu :)


Zapraszam do oglądania :)


Zapewne śmiesznie wyglądam, no ale cóż ;D Film amatorski, nagrywany aparatem, więc jakość nie jest pierwszorzędna :) 

Dziękuję wszystkim tym, którzy się przyłączą do mojego pomysłu !

Pozdrawiam!!!

9 komentarzy:

  1. co sklonilo Kube do powrotu do zuzla po kontuzji kregosluga ?

    OdpowiedzUsuń
  2. ty sie nadajesz... PzB

    OdpowiedzUsuń
  3. dziewczyno... jak narazie to jest serwis informacyjny a nie blog...do bloga dużo brakuje,bardzo... PzB

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. niby dlaczego tak mówisz ??? zobacz sobie na inne blogi ! jakieś zdjęcia i pierdoły ale dzięki ... ;/

      Usuń
    2. Posluchaj gnoju ..... nawet nie masz odwagi sie podpisac, a jeszcze masz czelnosc kogos obrazac, nie chcesz nie czytaj patalachu ...to jest proste i logiczne...

      Nie pozdrawiam z Buczy.

      Usuń
    3. Gnoju to sobie możesz do lustra mowić,stary degeneracie klepiący w klawiature 24/7 pozbawiony realnego życia.. Idż dalej klepać w klawiature z potem na czele bo to ci najlepiej wychodzi stary dziadu.. bez podrowień

      Usuń
    4. proszę się tu nie wyzywać nawzajem, bo to jest zbędne ... a Ty anonimowy - mów, co chcesz. nikt Ci nie każe czytać ani oglądać mojego bloga ! do widzenia!

      Usuń
  4. Kiedy ma zamiar wystartować w lidze szwedzkiej?
    a poza blog ten jest bardzo wporządku bo jest wszystko co powinno być na blog a tak jak mówili moi poprzednicy nie chcesz nie czytaj!!!!

    OdpowiedzUsuń