Cześć Wszystkim!
Ostatnio przyszedł mi do głowy ciekawy pomysł, żeby przeprowadzić wywiad z jakimś żużlowcem. Wybrałam więc młodego, dobrze zapowiadającego się zawodnika. W poniższym filmiku dowiecie się o kogo chodzi i w jaki sposób Wy, fani żużla, możecie się przyłączyć do tego wywiadu :)
Zapraszam do oglądania :)
Zapewne śmiesznie wyglądam, no ale cóż ;D Film amatorski, nagrywany aparatem, więc jakość nie jest pierwszorzędna :)
Pozdrawiam!!!
co sklonilo Kube do powrotu do zuzla po kontuzji kregosluga ?
OdpowiedzUsuńty sie nadajesz... PzB
OdpowiedzUsuńnie rozumiem Twojego komentarza ... :/
Usuńdziewczyno... jak narazie to jest serwis informacyjny a nie blog...do bloga dużo brakuje,bardzo... PzB
OdpowiedzUsuńniby dlaczego tak mówisz ??? zobacz sobie na inne blogi ! jakieś zdjęcia i pierdoły ale dzięki ... ;/
UsuńPosluchaj gnoju ..... nawet nie masz odwagi sie podpisac, a jeszcze masz czelnosc kogos obrazac, nie chcesz nie czytaj patalachu ...to jest proste i logiczne...
UsuńNie pozdrawiam z Buczy.
Gnoju to sobie możesz do lustra mowić,stary degeneracie klepiący w klawiature 24/7 pozbawiony realnego życia.. Idż dalej klepać w klawiature z potem na czele bo to ci najlepiej wychodzi stary dziadu.. bez podrowień
Usuńproszę się tu nie wyzywać nawzajem, bo to jest zbędne ... a Ty anonimowy - mów, co chcesz. nikt Ci nie każe czytać ani oglądać mojego bloga ! do widzenia!
UsuńKiedy ma zamiar wystartować w lidze szwedzkiej?
OdpowiedzUsuńa poza blog ten jest bardzo wporządku bo jest wszystko co powinno być na blog a tak jak mówili moi poprzednicy nie chcesz nie czytaj!!!!