Tłumaczenie strony

Szukaj postu

czwartek, 26 lipca 2012

Tomek - co jest z Twoim sprzętem?

Znów zawinił sprzęt ? Wątpliwe. Czy ja w poście wcześniej nie pisałam, że Tomek będzie zwalał winę na swój sprzęt ? No i miałam rację. Jak możemy czytać na Sportowych Faktach Tomasz Gollob: Problem jest w sprzęcie uważa on iż to właśnie tylko i wyłącznie sprzęt zawodzi i że jego jazda wygląda jak wygląda. Cóż można na to popatrzeć z innej perspektywy. Sam mówi, że idzie mu wszędzie ale nie w Gorzowie. To dziwne, bo powinno być inaczej. Sprzęt najbardziej dopasowany jest do "domowego toru" danego zawodnika, jednak w przypadku naszego wielkiego mistrza jest inaczej. Z drugiej strony można stwierdzić, że w gorzowskim zespole pojawiły się nowe gwiazdy i przyćmiły Tomka. To nie jest pierwszy słaby występ w jego wykonaniu. I to nie prawda, że zdarza mu się to tylko na gorzowskim torze. Podobną postawę mogliśmy oglądać na jednym z GP. Oczywiście, wtedy również wszystkiemu był winny sprzęt. Inni zawodnicy jakoś po 2-3 słabych występach dają sobie radę ze swoim sprzętem, ale nie Tomek. Inni żużlowcy swoje słabe występy nie komentują tylko i wyłącznie złymi ustawieniami w motorze, czy niedopasowaniem się do toru. Potrafią przyznać, że dziś miałem słabszy czy gorszy dzień. I tyle. Tomek tego nie potrafi, zawsze winny jest sprzęt, mechanicy i wszyscy inni tylko nie on sam. Szkoda, że mistrz nie potrafi przyznać się do swojej porażki. Już powoli traci również w oczach fanów gorzowskiej Stali, którzy teraz mają nowych idoli Niels`a Kristian`a Iversen`a czy Michael`a Jepsen`a Jensen`a. To oni są teraz główną podporą tego zespołu, a Tomek już coraz mniej liczy się w walce. Zobaczymy, czy nasz wielki mistrz poradzi sobie ze swoim sprzętem na GP w Gorican, czy również po słaby występie będzie powtarzał swoją śpiewkę: "Znów zawinił sprzęt".

Pozdrawiam.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz