Tłumaczenie strony

Szukaj postu

niedziela, 15 lutego 2015

Wspomnień czar...

Minęło już 3 lata. Moje pierwsze dziennikarskie kroki stawiałam w redakcji Przegląd Żużlowy na początku roku 2012. Po przeobrażeniach w roku 2013 (z portalu informacyjnego w portal czysto felietonowy) zmieniłam redakcję na wortal speedway.info.pl, gdzie działam do dnia dzisiejszego. W tym czasie spotkałam wielu wspaniałych ludzi, z którymi zaczęłam dzielić swoje pasje. Okazało się, że nie jestem jedyną dziewczyną w tarnowskim świecie żużlowych mediów, co mnie bardzo ucieszyło. :) 

Dziś nadszedł czas na trochę wspomnień. Już jutro stuknie mi 21 lat, więc warto zatrzymać się na chwilę i przypomnieć sobie miłe chwile z tego okresu. Z Wami chciałabym wrócić pamięcią do chwil spędzonych na tarnowskim stadionie...

Najwspanialsi ludzie na świecie: Martyna i Michał. (30.06.2013)

Prawie wszyscy w komplecie. (lipiec 2013)

Z Martyną zawsze było wesoło. (lipiec 2013)

Wtyki, znajomości i wejście dla kuzynki do parkingu załatwione. (sierpień 2013)

Najlepsza ekipa: Martyna, Rafał oraz Tomasz. (maj 2014)

Tego Pana można lubić, albo nie. Boski Kris!(sierpień 2014)

Tego Pana w Tarnowie dobrze wszyscy znają - polski Duńczyk - Holterski (sierpień 2014)

Chłopaki z naszej paki, czyli Tomasz i Rafał oraz Pani naczelna Przeglądu Żużlowego (moja była szefowa :p).(sierpień 2014)

Jeden z moich ulubionych polskich zawodników - Maciek Janowski oraz mistrzowski Taj.(sierpień 2014)

Nasz Leoś! Kontrowersyjny gość ;) (sierpień 2014)

Naaaaajlepszy kierownik startu w EE! :) (sierpień 2014)

Panie i Panowie - Łukasz Benz. (październik 2014)

Ostatnie moje zdjęcie w sezonie 2014. Niezastąpiony Rafał oraz Tomasz. 


Pozdrawiam, 
Angelika Jakubowska (Sokołowska)