Tłumaczenie strony

Szukaj postu

wtorek, 9 lipca 2013

"Jestem na dobrej drodze"

Wywiad z tym zawodnikiem stał się już chyba moją tradycją. ;) Po każdym meczu udaje mi się go dorwać, a on zawsze chętnie odpowiada na pytania. Chyba wszyscy doskonale wiedzą o kogo chodzi. Oczywiście o Kacpra Gomólskiego. Z meczu na mecz idzie mu coraz lepiej i naprawdę chłopak stara się ile sił, żeby zdobyć jak najwięcej punktów. Choć i jego nie omijają problemy zdrowotne, stara się nie opuszczać spotkań i walczyć o cenne punkty dla Jaskółek. Poniżej prezentuje Wam wywiad po niedzielnym pojedynku z Żurawiami. 





Rewelacyjny występ w Twoim wykonaniu. 6 punktów to bardzo dużo. Jedynie słabszy bieg 15., jednak można to usprawiedliwić.
Dwa pierwsze biegu bardzo dobre. W drugim biegu nieco pobłądziłem i nie mogłem znaleźć dobrej ścieżki dla siebie. Przegrałem walkę z Nickim Pedersenem, więc to nie był łatwy pojedynek.

Co się stało, że klub w Anglii rozwiązał z Tobą kontrakt?
Mam duże problemy z obydwiema kostkami. Jeśli nie czułem się na siłach to po prostu nie jechałem. Po co miałem narażać siebie na kontuzje, a innych zawodników na niebezpieczeństwo. Prawa kostka dość mocno mnie boli, dlatego musiałem uważać.

Teraz chwila przerwy, jednak później czeka nas ciężki mecz z Gorzowem. Jak nastawienie przed tym spotkaniem?
Mam dwa tygodnie wolnego. Tylko 15 lipca występuję w Srebrnym Kasku w Grudziądzu. Będę musiał poszukać gdzieś jazdy, żeby nie zapomnieć, jak się jeździ. Chwila spokoju dobrze mi zrobi. Muszę poukładać sobie pewne sprawy w głowie, a później pojechać do Gorzowa i wygrać. Przegraliśmy u siebie, więc tam musimy zdobyć 3 punkty.

Ostatnio mówiłeś, że przywozisz do Tarnowa cztery silniki. Jak wygląda sytuacja ze sprzętem?
Udało mi się przywieźć tylko trzy, gdyż mechanik nie zdążył go zrobić. Jeden, z mistrzostw w Pile, został odłożony, więc jechałem na jednym nowym i jednym z wcześniejszych spotkań. Udało się nam je w miarę dopasować, więc na torze spisywały się tak, jak powinny.

Pozdrowienia z Tarnowa, AS

___________________
wywiad dla speedway.info.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz