Od początku sezonu zachwycam się jazdą naszego Artioma Łaguty. Już kilka razy udało mi się z nim rozmawiać przed meczem. Przed Derbami powiedzieliśmy, że czekamy na kolejny komplet, on na to "ja komplet? (śmiech)". Jego po prostu nie da się nie lubić. :) Może uda się mi przez spotkaniem 28 lipca zrobić sobie z nim zdjęcie i wziąć autograf, bo aż żal nie mieć. Przedstawiam Wam krótki wywiad z naszym liderem.
Po raz
kolejny udowodniłeś, że jesteś w Tarnowie najlepszy. Podczas derbów udało Ci
się zdobyć 12 punktów w czterech startach. Chyba jesteś zadowolony z takiego
wyniki
Bardzo się cieszę, że to wygraliśmy. Odpuściłem sobie piętnasty bieg, gdyż czułem się bardzo zmęczony.
Bardzo się cieszę, że to wygraliśmy. Odpuściłem sobie piętnasty bieg, gdyż czułem się bardzo zmęczony.
Na stadionie
miejskim pojawiło się duża rzesza kibiców.
Pierwszy raz widziałem tak dużo fanów speedwaya w Tarnowie.
Pierwszy raz widziałem tak dużo fanów speedwaya w Tarnowie.
Jak się
jeździ przy takiej ilości kibiców?
Dla mnie nie ma to większego wpływu, jednak cieszę się, że kibice przychodzą i wspierają nas.
Dla mnie nie ma to większego wpływu, jednak cieszę się, że kibice przychodzą i wspierają nas.
Jakie plany
na przyszłość?
Teraz czeka mnie chwila odpoczynku.
Teraz czeka mnie chwila odpoczynku.
Po takich
meczach, jak z Częstochową czy Rzeszowem daliście wszystkim nadzieję, na walkę
o Play Off.
Pierwsza czwórka jest w zasięgu ręki, więc będziemy na pewno mocno o to walczyć.
Pierwsza czwórka jest w zasięgu ręki, więc będziemy na pewno mocno o to walczyć.
Jak oceniasz
sytuację z polewaczką?
Nie zmieniło to nic w moich ustawieniach, ani nastawieniu do tego spotkania. Po awarii udało mi się wygrać jeszcze dwa biegi, więc nie było najgorzej.
Nie zmieniło to nic w moich ustawieniach, ani nastawieniu do tego spotkania. Po awarii udało mi się wygrać jeszcze dwa biegi, więc nie było najgorzej.
Pozdrawiam, AS
_________________
wywiad dla speedway.info.pl

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz