Tłumaczenie strony

Szukaj postu

poniedziałek, 1 lipca 2013

"Czuję się winny.."

Po niedzielnym spotkaniu Unia Tarnów - Start Gniezno wszyscy odczuwamy lekki niedosyt, gdyż początek spotkania wskazywał na pewną wygraną naszych Jaskółek i to z bonusem. Niestety ostatnie biegi pokrzyżowały nam plany. Ze swojego występu bardzo niezadowolony jest Kacper Gomólski, którego udało się nam złapać na krótki wywiad. 


Jak podsumujesz swój dzisiejszy występ?
"Dwa pierwsze biegi całkiem niezłe. Udało się mi dowieźć dwie dwójki i bonusa, w kolejnych nieco gorzej. W trzecim biegu nie zdołałem dogonić Sebastiana Ułamka, gdyż startowałem z czwartego pola i był on bardzo szybko. Co do czternastego biegu, chyba szkoda cokolwiek mówić. Niby goniłem Piotrka Świderskiego, jednak wydawało mi się jakbym stał w miejscu. Miałem dłuższą przerwę, nie zdążyłem ustawić motocyklu tak, jak mi radzili koledzy. Czuję się winny, że nie zdobyliśmy bonusa."

Czy nie było dla Ciebie problemem, że w sobotę (29.06) nie trenowałeś w Tarnowie, a brałeś udział w Lidze Juniorów w Pile?
"Nie był to dla mnie żaden problem. Mam jeden silnik, na którym jeżdżę tylko w Tarnowie. Na żadne inne zawody go nie ruszam. Tor był podobny do spotkania z Zieloną Górą, jednak start był nieco bardziej przyczepny. Moje błędy na dystansie spowodowały mój słaby wynik."

W poniedziałek kolejny mecz, tym razem z Lwami. Jaki wynik by Was satysfakcjonował?
"Oczywiście wygrana i jak najwyższa przewaga. Jedziemy dwa mecze dzień po dniu, jednak my jeździmy u siebie, a zawodnicy z Częstochowy mają do przebycia długą drogę z Gorzowa, więc na pewno nie będą zbyt wypoczęci."

Czy myślicie jeszcze o awansie do Play Off po spotkaniu z Gnieznem?
"Wierzymy, gdyż jesteśmy mistrzami i chcemy walczyć o utrzymanie tytułu. Na pewno zostaniemy w szóstce. W pierwszej czwórce jest duży ścisk. Myślę, że wyciągniemy wnioski z tego meczu i już w kolejnych spiszemy się dużo lepiej, aby przedrzeć się do Play Off."

Czy uważasz, że dobrze wpływają na Ciebie takie występy, jak np. w Pile, gdzie zająłeś drugie miejsce?
"W poprzednich sezonach z takich zawodów eliminowały mnie kontuzje. Takie występy bardzo mnie motywują, jednak nie można porównywać Ligi Juniorów do Ekstraligi. To całkiem inne zawody, inny tor i trudniejsi zawodnicy."

___________________
wywiad dla speedway.info.pl

 
Pozdrawiam, AS 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz