Tłumaczenie strony

Szukaj postu

sobota, 28 lipca 2012

Już kilka godzin dzieli nas od SGP w Gorican

Wczoraj rozlosowano numery startowe dla zawodników. Układ ten przedstawia się następująco:
1. Greg Hancock (USA)
2. Fredrik Lindgren (Szwecja)
3. Antonio Lindbaeck (Szwecja)
4. Emil Sajfutdinow (Rosja)
5. Bjarne Pedersen (Dania)
6. Chris Harris (Wielka Brytania)
7. Jason Crump (Australia)
8. Jurica Pavlic (Chorwacja)
9. Hans Andersen (Dania)
10. Peter Ljung (Szwecja)
11. Chris Holder (Australia)
12. Andreas Jonsson (Szwecja)
13. Martin Vaculik (Słowacja)
14. Nicki Pedersen (Dania)
15. Kenneth Bjerre (Dania)
16. Tomasz Gollob (Polska)
Rezerwowi:
17. Dino Kovacic (Chorwacja)
18. Samo Kukovica (Słowenia)

Nasz jedyny reprezentant Tomasz Gollob wylosował ostatni numerek, co często się nie zdarza i nie zwiastuje chyba nic dobrego. Poza tym Tomek nie jest ostatnio w za dobrej formie, więc dzisiejszy występ będzie dla niego sprawdzianem, czy aby na pewno  to wszystko, co się dzieje to tylko i wyłącznie wina sprzętu. Takie jest jego zdanie, ale ja uważam inaczej. 

W dzisiejszym spotkaniu będziemy mogli oglądać ponownie naszą Jaskółkę - Martina Vaculika, który występuje w zastępstwie za kontuzjowanego Jarka Hampela. Mamy nadzieję, że dziś znów pokaże kawał dobrej jazdy i, że znów tarnowscy kibice będą z niego bardzo dumni. 

Dzisiejszego wieczoru będziemy mogli znów oglądać rywalizację między dwoma najbardziej nielubiącymi się zawodnikami, czyli Nicki`m Pedersen`em i Emilem Sajfutinow`em. Obydwaj są rewelacyjni, jednak również obydwaj jeżdżą bardzo niebezpiecznie narażając siebie i innym zawodników na różnego rodzaju kontuzję. Ich starcie będziemy mogli oglądać w biegu 20. Ciekawe, który z nich okaże się lepszy ;) Ja liczę na Emila. Jest zadziorny i na pewno będzie chciał pokazać, że jest lepszy od Nicki`ego, ale z Duńczykiem nie będzie lekko. 

Najciekawszymi biegami tego spotkania zapewne będą biegi nr. :1, gdzie zmierzą się ze sobą Herbie i Emil; 4, gdzie zobaczymy Nicki`ego, Tomka i Martin`a; 8, gdzie będziemy mogli oglądać Emil`a i Tomka; 9, gdzie pojadą ze sobą Tomek, Herbie i Chris Holder; 13, gdzie zmierzą się Herbie i Jason; 18, gdzie zobaczymy Jasona i Tomka. Najbardziej emocjonującym biegiem będzie zapewne bieg 20. gdzie zobaczymy starcie tytanów: Nicki`ego Pedersena, Chris`a Holdera i Emil`a Sajfutinow`a.

Moje typy na podium: 1. Chris Holder, 2. Greg Hancock, 3. Jason Crump

Zapraszam do oglądania od godz. 19.00 w Canal+ Sport oraz na www.soccer-live.pl.

Pozdrawiam





Brak komentarzy:

Prześlij komentarz