Tłumaczenie strony

Szukaj postu

wtorek, 3 lipca 2012

Zwycięstwo tarnowskich juniorów

Dziś odbyła się III Runda Ligii Juniorów grupy południowej, w której pierwsze miejsce przypadło dwóm zespołom. Na tej pozycji uplasował się zespół Azoty Tauron Tarnów i Dospel Włókniarz Częstochowa, które zdobyły po 19 punktów. Na 3. miejscu znalazła się ekipa z Rzeszowa, która na swoim koncie miła 18 punktów, a najlepszym zawodnikiem był Łukasz Sówka (10). Miejsce 4. zajęła drużyna z Zielonej Góry, najlepszy zawodnik - Adam Strzelec (10), 5. ekipa z Wrocławia, gdzie najlepiej punktował Patryk Malitowski (9).


Ja, jako fanka tarnowskich Jaskółek jestem bardzo zadowolona z występu naszych Juniorów. Kacper i Kuba zanotowali na swoim koncie po 9 punktów, Łukasz Lesiak natomiast zaliczył defekt, a 1 punkt zdobył Arkadiusz Madej. Oby ich występy w Ekstralidze również przynosiły takie zdobycze punktowe :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz