GP w Gorican dobiegło końca. Zapowiadało się ciekawie, ale było moim zdaniem strasznie nudno.. Mało walki i od początku jak sobie ktoś radził to był w półfinale, jak nie no to jego walka kończyła się po 5 serii. Wielkim zaskoczeniem był występ Juricy Pavlic`a, który pokazał się z rewelacyjnej strony. Bardzo słaby występ jednego z faworytów, czyli Emil`a Sajfutinow`a, który po 4. seriach miał na swoim koncie tylko 4 punkty. Dopiero w ostatnim biegu pierwszy raz odniósł zwycięstwo, jednak było już za późno. Wielka szkoda również Chris`a Holder`a, który mógł walczyć o podium, gdyby nie ten felerny defekt, ale cóż sprzęt też się przegrzewa, a w takiej temperaturze ryzyko zerwania łańcuszka było o wiele większe. Najważniejsze, że Chris`owi nic się nie stało. Nie ma co wiele pisać o tym dzisiejszym GP. Szkoda tylko, że w półfinale zabrakło naszej młodej Jaskółki Martina Vaculika, który również nieźle sobie radził. Jednak to Tomek wszedł do finału, jak zwykle fuksem. Ten Pan powinien już skończyć karierę, bo to jego gadanie, że jeździ dla kibiców i takie tam jest żałosne. Wszyscy wiedzą, że jeździ tylko i wyłącznie dla kasy, bo złapał dobrego sponsora, jakim jest Monster i chce uciągnąć jak najwięcej kasy. Tylko fanatycy niepokonanej, wspaniałej stali uważają Tomka za cudotwórce, niepokonanego mistrza. Tak samo komentatorzy, na początku rozgrywki Gollob zdobywa 1,0,1, a oni już, że to nie tylko problemy sprzętowe, ale ogólnie Tomek ma problemy ze sobą i inne pierdoły. Za chwilę Tomuś jedzie po pierwsze zwycięstwo, mało zawału nie dostaną! Drugie zwycięstwo: MISTRZ, WSPANIAŁY, NIEPOKONANY !!! Aż się nie chce tego oglądać. Jest tylu innych żużlowców w Polsce, którzy zasługują na to by jeździć w GP, a kibice widzą wszędzie tylko i wyłącznie Golloba. I chyba to by było na tyle. Świetny występ Nicki`ego, który znów zwyciężył i ściga w klasyfikacji aktualnego lidera, jakim jest Greg Hancock. Na drugim stopniu podium stanął AJ, który dziś raz jeździł fenomenalnie, a za chwilę na dwa 0. Najniższy stopień podium przypadł naszemu najwspanialszemu, mistrzowi nad mistrzami Tomaszowi Gollobowi, który po prostu niektórych wkurza na każdym kroku.
Proszę również powstrzymać się od chamskich komentarzy. Jeśli komuś nie podoba się to co piszę, nie musi tego czytać. Wiem, że niektórzy są wielkimi fanami Tomka. Ja go nie lubię i lubić go nie będę. Piszę to z obiektywnej strony, jednak niektórzy uważają, że tak nie jest. Każdy ma prawo do swojego zdania.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz