Wczoraj (12.07.2012) w Malilli odbył się baraż do DPŚ, którego finał odbędzie się już w tą sobotę. :) Wszyscy liczyli na to, że reprezentacja z Polski w składzie: Tomasz Gollob, Maciej Janowski, Krzysztof Buczkowski i Piotr Protasiewicz bezapelacyjnie zwyciężą i będą walczyli o utrzymanie tytułu w finale w Malilli. Jednak tak się nie stało. Silniejsza okazała się drużyna z Danii (42 punkty), do której dołączył niezastąpiony Nicki Pedersen i to on z pewnością w największej mierze przyczynił się do zwycięstwa tej ekipy. Nasza reprezentacja przegrała z Danią 4 punktami... To niewiele, ale jak widać wystarczająco by przejść do finału. W polskiej ekipie najlepiej spisał się Tomek Gollob, który zdobył 15 punktów. Sprawdził się również Krzysztof Buczkowski, który na swoim koncie zanotował 11 oczek. Razem zdobyli 38 punktów. W drużynie całkowicie zawiedli znany wszystkim PP, który zdobył jedynie 5 punktów i Maciek Janowski - 7 punktów. W drużynie duńskiej liderem jednak nie okazał się Nicki Pedersen, który zdobył 12 punktów, a dwóch innych zawodników, którzy zanotowali po 13 oczek - Michael Jepsen Jensen i Niels Kristian Iversen. Najsłabiej w drużynie z Danii wypadł Leon Madsen (4). Miejsce 3. przypadło drużynie z Wielkiej Brytanii (30 punktów), w której najlepszym zawodnikiem był Tai Woffinden (14). Na ostatnim miejscu znalazła się drużyna z Czech, ale chyba nikt nie spodziewał, że ta drużyna będzie miała jakiekolwiek szanse na nawiązanie walki. W tej ekipie najlepiej punktującym zawodnikiem był Josef Franc (11).
Pozdrawiam.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz