W
najbliższą sobotę 28.07.2012r. odbędzie się kolejna odsłona Speedway
Grand Prix, tym razem w Chorwacji w Gorican. Wiemy na pewno, że
zabraknie tam naszego polskiego zawodnika - Jarka Hampela, który musiał
zrezygnować ze startów do końca sezonu z powodu kontuzji, jakiej doznał
09.06.2012r. podczas Grand Prix w Kopenhadze. Jest
nam bardzo smutno z tego powodu. Do jakiegoś czasu pod znakiem
zapytania stał również występ Jason`a Crump`a, który również zaliczył
upadek podczas występu w lidze rosyjskiej. Jason doznał złamania
obojczyka, jednak już w sobotę był operowany, złożono obojczyk specjalną
płytką. Został zwolniony ze szpitala w niedzielę. Crumpy walczy w tym
roku o tytuł mistrzowski, więc nie chce opuszczać ani jednego spotkania,
gdyż wiązałoby się to ze stratą punktów, które później bardzo trudno
odrobić. Jason nie weźmie udziału w treningu. Ma zamiar obserwować
innych zawodników i na tej podstawie określić jakie są warunki na torze.
Jestem również bardzo ciekawa sobotniego występu Tomasza Golloba, który
z meczu na mecz ma coraz większe problemy. Ciągle tłumaczy się, że to
wina sprzętu. A może jednak warto się zastanowić nad tym, czy to nie
wina jego samego ? Może jego czas już minął ? Zobaczymy, co pokaże w
sobotę.
Jako
zwycięzce rundy w Gorican typuję Chrisa Holdera. Jest to rewelacyjny
zawodnik, który zasługuje na osiąganie najlepszych wyników. Na drugim
stopniu podium chciałabym zobaczyć Greg`a Hancock`a, na trzecim -
Jason`a Crump`a.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz