Tłumaczenie strony

Szukaj postu

środa, 25 lipca 2012

W sobotę kolejna odsłona SGP

W najbliższą sobotę 28.07.2012r. odbędzie się kolejna odsłona Speedway Grand Prix, tym razem w Chorwacji w Gorican. Wiemy na pewno, że zabraknie tam naszego polskiego zawodnika - Jarka Hampela, który musiał zrezygnować ze startów do końca sezonu z powodu kontuzji, jakiej doznał 09.06.2012r. podczas Grand Prix w Kopenhadze. Jest nam bardzo smutno z tego powodu. Do jakiegoś czasu pod znakiem zapytania stał również występ Jason`a Crump`a, który również zaliczył upadek podczas występu w lidze rosyjskiej. Jason doznał złamania obojczyka, jednak już w sobotę był operowany, złożono obojczyk specjalną płytką. Został zwolniony ze szpitala w niedzielę. Crumpy walczy w tym roku o tytuł mistrzowski, więc nie chce opuszczać ani jednego spotkania, gdyż wiązałoby się to ze stratą punktów, które później bardzo trudno odrobić. Jason nie weźmie udziału w treningu. Ma zamiar obserwować innych zawodników i na tej podstawie określić jakie są warunki na torze. Jestem również bardzo ciekawa sobotniego występu Tomasza Golloba, który z meczu na mecz ma coraz większe problemy. Ciągle tłumaczy się, że to wina sprzętu. A może jednak warto się zastanowić nad tym, czy to nie wina jego samego ? Może jego czas już minął ? Zobaczymy, co pokaże w sobotę. 

Jako zwycięzce rundy w Gorican typuję Chrisa Holdera. Jest to rewelacyjny zawodnik, który zasługuje na osiąganie najlepszych wyników. Na drugim stopniu podium chciałabym zobaczyć Greg`a Hancock`a, na trzecim - Jason`a Crump`a. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz