Bardzo przykra wiadomość opłynęła wszystkie żużlowe media - Jarosław Hampel nie wystąpi już w tym sezonie ani w GP ani w barwach Unii Leszno. 9 czerwca 2012r. podczas Grand Prix w Kopenhadze, podczas swojego pierwszego wyścigu tego wieczoru, został przewrócony i wgnieciony w bandę przez Kennetha Bjerre. Jarek złamał kość strzałkową, roztrzaskał staw skokowy i zerwał wiązadła. Wszystko wskazywało na to, że leczenie Jarka odbywa się prawidłowo i już niedługo zobaczymy go ścigającego się na torze w rozgrywkach Enea Ekstraligi, niestety tak nie będzie. Jarek musiał również zrezygnować ze startów w GP, w którym miał walczyć o tytuł mistrza świata, na który zasługuje najbardziej ze wszystkich polskich zawodników. Jednak wciąż towarzyszy mu pech, w tamtym roku zabrakło mu zaledwie kilku punktów, aby być tym najlepszym z najlepszych. Mamy nadzieję, że w przyszłym sezonie wróci pełni sił i będzie znów szalał na torze. Wszystkim nam bardzo zależy na tym, aby Jarek w przyszłym roku mógł powalczyć o upragnione zwycięstwo w GP.

Nie wiem za bardzo o co chodzi, ale i tak cie kocham Dżona! ;D
OdpowiedzUsuńdzięki :****
Usuń