Runda ta odbyła się w Tarnowie. Najlepszą drużyną na tym torze okazała się ekipa Jaskółek (25 punktów), w której szalał nasz wychowanek - Jakub Jamróg. Zgromadził on na swoim koncie 11 punktów + 1 bonus. Do wyniku dołożył się również Kacper Gomóski, który zdobył 10 punktów + 1 bonus. Punkty dla drużyny Jaskółek zdobył także Łukasz Lesiak 4 + 1 bonus.Drugie miejsce zajęła ekipa z Cz-wy (24 punkty), gdzie najlepszym zawodnikiem był jak zawsze Artur Czaja (10+1). Na miejscu 3. uplasowała się drużyna z Rzeszowa (17 punktów), gdzie liderem był, dobrze nam wszystkim znany, Łukasz Sówka (10). Na kolejnych miejscach znalazła się drużyna z Wrocławia (13 punktów), w której najwięcej punktów nabił Patryk Malitowski (7) oraz ekipa z Zielonej Góry (10 punktów), w której najlepszym zawodnikiem był Adrian Strzelec.
W Grupie Południowej odbędzie się jeszcze jedna runda - VII, którą zaplanowano na wtorek w Rzeszowie. Obecna sytuacja punktowa poszczególnych zespołów przedstawia się następująco:
1. Dospel CKM Włókniarz Częstochowa 13 +80
2. Azoty Tauron Tarnów 9,5 +68
3. PGE Marma Rzeszów 8,5 +65
4. Stelmet Falubaz Zielona Góra 6 +62
5. Betard Sparta Wrocław 3 +52
Mamy nadzieję, że Jaskółki sprawdzą się również na torze w Rzeszowie i zdobędą kolejne zwycięstwo, aby uplasować się na szczycie w Grupie Południowej.
Pozdrawiam :)
jaskółki tylko zwycięstwo!
OdpowiedzUsuń