Tłumaczenie strony

Szukaj postu

poniedziałek, 16 lipca 2012

Kilka zdjęć z tarnowskiego toru

Zdjęcia ze spotkania Azotów Tauron Tarnów - Unibax Toruń

 Bieg 3. Czerwony: M.Vaculik (3), Żółty: R.Sullivan(1), Niebieski: L.Madsen(2), Biały: D.Ward(0)
 5:1

Walka w biegu 3. między zawodnikami gości: Darcy`m i Ryan`em.

 Bieg 4. Żółty: Ch.Holder(1), Niebieski: J.Jamróg(d), Biały: K.Pulczyński(3), Czerwony: J.Kołodziej(2)
Walka już tylko w trójkę, w oddali widać defekt Kuby.
2:4

 Bieg 5. Niebieski: L.Madsen(2), Żółty: A.Miedziński(3), Czerwony: M.Vaculik(1), Biały: K.Ząbik(0)
3:3

 Bieg 6. Żółty: R.Sullivan(0), Czerwony: J.Kołodziej(3), Biały: D.Ward(1), Niebieski: M.Janowski(2)
5:1

 Bieg 7. Czerwony: G.Hancock(3), Żółty: Ch.Holder(2), Niebieski: K.Gomólski(1), Biały: E.Pulczyński(0)
Przez cały bieg Chris ścigał Herbie`go, jednak ten nie pozwolił sobie odebrać pierwszej pozycji.
4:2

 Bieg 9. Biały: D.Ward(3), Niebieski: K.Gomólski(1), Żółty: R.Sullivan(2), Czerwony: G.Hancock(0)
 1:5

W biegu 9. walka między Darcy`m a Kacprem, który jednak stracił drugie miejsce na rzecz Ryan`a.

 Bieg 10. Biały: K.Pulczyński(0), Czerwony: M.Vaculik(3), Żółty: Ch.Holder(2), Niebieski: L.Madsen(1)
4:2

Bieg 13. Niebieski: L.Madsen(2), Biały: D.Ward(1), Czerwony: G.Hancock(0), Żółty: Ch.Holder(3)
Zacięta walka między Leon`em a Chris`em o miejsce pierwsze, za nimi pojedynek Greg`a z Darcy`m.
2:4

 Szalony wjazd na metę na jednym kole w wykonaniu Chris`a - zwycięzcy biegu 13.

 Bieg 14: Żółty: D.Ward(t) - K.Pulczyński(0), Czerwony: L.Madsen(2), Biały: R. Sullivan(1), Niebieski: G.Hancock(3)
5:1

Bieg 14. zakończony podwójnym zwycięstwem gospodarzy

Bieg 15. Czerwony: M.Vaculik(2), Żółty: A.Miedziński(0), Niebieski: J.Kołodziej(1), Biały: Ch.Holder (3)
3:3

 A w parku maszyn przed meczem rozmowy i uśmiechy ;)

Odmłodzony Herbie trzyma się z Australijczykami, załapał się też Martin

Rozeznanie toru - najlepsze do kopania są japonki ;)

Martina plecy bolą, a Maciek go masuje ;p Dooobry kolega

 Ahh. Jeden z celów osiągnięty - zdjęcie z Darcy`m JEST !!!

 W parku maszyn złapałam też Chrisa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz