Zdjęcia ze spotkania Azotów Tauron Tarnów - Unibax Toruń
Bieg 3. Czerwony: M.Vaculik (3), Żółty: R.Sullivan(1), Niebieski: L.Madsen(2), Biały: D.Ward(0)
5:1
Walka w biegu 3. między zawodnikami gości: Darcy`m i Ryan`em.
Bieg 4. Żółty: Ch.Holder(1), Niebieski: J.Jamróg(d), Biały: K.Pulczyński(3), Czerwony: J.Kołodziej(2)
Walka już tylko w trójkę, w oddali widać defekt Kuby.
2:4
2:4
Bieg 5. Niebieski: L.Madsen(2), Żółty: A.Miedziński(3), Czerwony: M.Vaculik(1), Biały: K.Ząbik(0)
3:3
Bieg 6. Żółty: R.Sullivan(0), Czerwony: J.Kołodziej(3), Biały: D.Ward(1), Niebieski: M.Janowski(2)
5:1
Bieg 7. Czerwony: G.Hancock(3), Żółty: Ch.Holder(2), Niebieski: K.Gomólski(1), Biały: E.Pulczyński(0)
Przez cały bieg Chris ścigał Herbie`go, jednak ten nie pozwolił sobie odebrać pierwszej pozycji.
4:2
Bieg 9. Biały: D.Ward(3), Niebieski: K.Gomólski(1), Żółty: R.Sullivan(2), Czerwony: G.Hancock(0)
1:5
W biegu 9. walka między Darcy`m a Kacprem, który jednak stracił drugie miejsce na rzecz Ryan`a.
Bieg 10. Biały: K.Pulczyński(0), Czerwony: M.Vaculik(3), Żółty: Ch.Holder(2), Niebieski: L.Madsen(1)
4:2
Bieg 13. Niebieski: L.Madsen(2), Biały: D.Ward(1), Czerwony: G.Hancock(0), Żółty: Ch.Holder(3)
Zacięta walka między Leon`em a Chris`em o miejsce pierwsze, za nimi pojedynek Greg`a z Darcy`m.
2:4
Szalony wjazd na metę na jednym kole w wykonaniu Chris`a - zwycięzcy biegu 13.
Bieg 14: Żółty: D.Ward(t) - K.Pulczyński(0), Czerwony: L.Madsen(2), Biały: R. Sullivan(1), Niebieski: G.Hancock(3)
5:1
Bieg 14. zakończony podwójnym zwycięstwem gospodarzy
Bieg 15. Czerwony: M.Vaculik(2), Żółty: A.Miedziński(0), Niebieski: J.Kołodziej(1), Biały: Ch.Holder (3)
3:3
A w parku maszyn przed meczem rozmowy i uśmiechy ;)
Odmłodzony Herbie trzyma się z Australijczykami, załapał się też Martin
Rozeznanie toru - najlepsze do kopania są japonki ;)
Martina plecy bolą, a Maciek go masuje ;p Dooobry kolega
Ahh. Jeden z celów osiągnięty - zdjęcie z Darcy`m JEST !!!
W parku maszyn złapałam też Chrisa
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz