Tłumaczenie strony

Szukaj postu

środa, 25 lipca 2012

Hampel bez klubu ?

Dziwna i intrygująca informacja pojawiła się dziś na stronie Przeglądu Sportowego Hampel wyrzucony z Unii Leszno. Jest oczywiście informacja nieoficjalna, więc zapewne to ściema. Ale jak podaje PS prezes Unii Leszno Józef Dworakowski zadzwonił do Jarka z taką właśnie informacją. Jest ona spowodowana nie tylko samą kontuzją zawodnika, ale również jego postawy co do nowego regulaminu finansowego. Jarek nie jest z niego zadowolony, prezes zapowiedział, że jeśli nie zmieni swojej pozycji co do regulaminu, nie będzie dalej występował w barwach Unii Leszno. Czy to prawda ? Może już wkrótce się okaże. Pan prezes mówi ostro: "Liderzy drużyn muszą zrozumieć, że żużel nie kończy się na nich. Nie zmienię zdania odnośnie wydatkowania pieniędzy w przyszłym roku. Ustaliliśmy trzy miliony i na tym poprzestaniemy. Na pewno nie będzie tak, że zawodnik wiodący weźmie z tego tortu więcej niż połowę". Moim zdaniem, jeśli takie będzie jego podejście do sprawy w barwach Unii będą jeździć sami słabi zawodnicy, bo nikt nie będzie jeździł "za darmo". Utrzymanie motorów, mechaników, koszty przejazdów są tak duże, że nikt z nas nie zdaje sobie z tego sprawy. Jeśli ta informacja jest prawdziwa, życzę powodzenia Panu Dworakowskiemu w znalezieniu drugiego, tak dobrego zawodnika, który będzie jeździł w zespole za marne grosze, a Jarek znajdzie sobie na pewno bez problemu inny klub, w którym nikt mu nie będzie zarzucał, że nie ma takich samych poglądów jak prezesi, którzy biorą niemałe pieniądze za to, że nic nie robią. 

Pozdrawiam.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz