Wszystko zaczęło się w roku 2006, gdy pierwszy raz razem z tatą wybrałam się na żużel. Było to spotkanie Unia Tarnów - Atlas Wrocław. Od tego momentu żużel stał się moim hobby. Zbierałam autografy, robiłam zdjęcia ;) Przez rok miałam przerwę z powodów osobistych, jednak później z powrotem wróciłam do oglądania żużla na stadionie miejskim w Tarnowie. Ideałem żużlowca był dla mnie Tony Rickardsson, jednak już 16 września 2006r. odbył się jego turniej pożegnalny, gdyż Tony postanowił zakończyć swoją karierę z powodów zdrowotnych. Teraz jest on menadżerem Antonio "Toninio" Lindbäcka. Występuje również jako trener drużyny Reszty Świata. Już od dawno myślałam o założeniu bloga o speedway`u, jednak nie wiedziałam do końca czy to dobry pomysł. Dopiero po długich przemyśleniach i wielu namowach zdecydowałam się na to. Efekty tej decyzji możecie oglądać i komentować :) Moje zainteresowanie żużlem jest tak wielkie, że od jakiegoś czasu staram się pomóc młodemu zawodnikowi, który chce sam sprawdzić się w roli żużlowa. Co z tego wyjdzie, dowiemy się może już w najbliższym czasie. Poniżej przedstawiam Wam kilka zdjęć z mojej żużlowej kolekcji.
Oto kilka zdjęć z mojego albumu z turnieju pożegnalnego, w tym moje zdjęcie z Tony`m Rickardsson`em.
Mam również całą masę autografów, a to tylko część z nich
Kilka osobistości, które udało mi się złapać na tarnowskim stadionie
Pan Marek Cieślak
Kacper Gomólski
Maciek Janowski
Leon Madsen
Jason Crump
Krzysztof Kasprzak
Martin Vaculik
Tadeusz Kostro
Inne zdjęcia ze spotkań tarnowskich Jaskółek możecie także oglądać na moim profilu na facebook`u: Angelika Sokołowska
Teraz moim celem jest zdobycie autografu i fotki z Darcy`m Ward`em i Chris`em Holder`em. :) Może uda mi się to już 15 lipca ? Kto wie :)
Pozdrawiam wszystkim czytających mojego bloga! :) Bez Was on by nie istniał. :)








całkiem ciekawy blog ;) ciekawe czy dorwiesz Warda i Holdera ;D powodzenia !
OdpowiedzUsuńbd się bardzo, bardzo starać żeby dorwać obydwu, ale jeśli się nie uda skupię się przede wszystkim na Darcy`m :):)
Usuńto zdjecie z kostro niezle hahahhahaaa
OdpowiedzUsuńMoja przygoda z żużlem trwa już(nieświadomie) od 1990 roku, świadomie od 2003. Na pierwszy romans z żużlem wpływ miał ojciec, na drugi porwałam się sama, i nie żałuję. To piękna dyscyplina sportu i wiele by mnie ominęło, gdybym nie brała w tym udziału.
OdpowiedzUsuńŚwietne zdjęcia, zazdroszczę tylu dojść:) Widziałam w profilu Google te z Holderem i Wardem-moimi ulubieńcami. Ponownie zazdroszczę, jeszcze bardziej:)
Dziękuję bardzo za miły komentarz. Darcy jest również i moim ulubieńcem, a zdjęcie z nim ma dla mnie wielką wartość :) Z dojściami jak zwykle, na początku bardzo trudno, jednak jeśli się czegoś chce, to wszystko da się osiągnąć.
UsuńPozdrawiam
Gratuluję wspaniałej pasji jaką jest żużel. Fajnie się ogląda twój blog, te wszystkie zdjęcia z zawodnikami i autografy (masz tego trochę,hehe!). Pozdro od kibica Sparty z Wrocławia!
OdpowiedzUsuń