Tłumaczenie strony

Szukaj postu

poniedziałek, 2 lipca 2012

Moja przygoda z żużlem

Wszystko zaczęło się w roku 2006, gdy pierwszy raz razem z tatą wybrałam się na żużel. Było to spotkanie Unia Tarnów - Atlas Wrocław. Od tego momentu żużel stał się moim hobby. Zbierałam autografy, robiłam zdjęcia ;) Przez rok miałam przerwę z powodów osobistych, jednak później z powrotem wróciłam do oglądania żużla na stadionie miejskim w Tarnowie. Ideałem żużlowca był dla mnie Tony Rickardsson, jednak już 16 września 2006r. odbył się jego turniej pożegnalny, gdyż Tony postanowił zakończyć swoją karierę z powodów zdrowotnych. Teraz jest on menadżerem Antonio "Toninio" Lindbäcka. Występuje również jako trener drużyny Reszty Świata. Już od dawno myślałam o założeniu bloga o speedway`u, jednak nie wiedziałam do końca czy to dobry pomysł. Dopiero po długich przemyśleniach i wielu namowach zdecydowałam się na to. Efekty tej decyzji możecie oglądać i komentować :) Moje zainteresowanie żużlem jest tak wielkie, że od jakiegoś czasu staram się pomóc młodemu zawodnikowi, który chce sam sprawdzić się w roli żużlowa. Co z tego wyjdzie, dowiemy się może już w najbliższym czasie. Poniżej przedstawiam Wam kilka zdjęć z mojej żużlowej kolekcji.

Oto kilka zdjęć z mojego albumu z turnieju pożegnalnego, w tym moje zdjęcie z Tony`m Rickardsson`em.


Mam również całą masę autografów, a to tylko część z nich

Kilka osobistości, które udało mi się złapać na tarnowskim stadionie
 Pan Marek Cieślak

Kacper Gomólski

Maciek Janowski

Leon Madsen

Jason Crump

 Krzysztof Kasprzak

 Martin Vaculik

Tadeusz Kostro

Inne zdjęcia ze spotkań tarnowskich Jaskółek możecie także oglądać na moim profilu na facebook`u: Angelika Sokołowska

Teraz moim celem jest zdobycie autografu i fotki z Darcy`m Ward`em i Chris`em Holder`em. :) Może uda mi się to już 15 lipca ? Kto wie :)

Pozdrawiam wszystkim czytających mojego bloga! :) Bez Was on by nie istniał. :)

6 komentarzy:

  1. całkiem ciekawy blog ;) ciekawe czy dorwiesz Warda i Holdera ;D powodzenia !

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. bd się bardzo, bardzo starać żeby dorwać obydwu, ale jeśli się nie uda skupię się przede wszystkim na Darcy`m :):)

      Usuń
  2. to zdjecie z kostro niezle hahahhahaaa

    OdpowiedzUsuń
  3. Moja przygoda z żużlem trwa już(nieświadomie) od 1990 roku, świadomie od 2003. Na pierwszy romans z żużlem wpływ miał ojciec, na drugi porwałam się sama, i nie żałuję. To piękna dyscyplina sportu i wiele by mnie ominęło, gdybym nie brała w tym udziału.
    Świetne zdjęcia, zazdroszczę tylu dojść:) Widziałam w profilu Google te z Holderem i Wardem-moimi ulubieńcami. Ponownie zazdroszczę, jeszcze bardziej:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję bardzo za miły komentarz. Darcy jest również i moim ulubieńcem, a zdjęcie z nim ma dla mnie wielką wartość :) Z dojściami jak zwykle, na początku bardzo trudno, jednak jeśli się czegoś chce, to wszystko da się osiągnąć.
      Pozdrawiam

      Usuń
  4. Gratuluję wspaniałej pasji jaką jest żużel. Fajnie się ogląda twój blog, te wszystkie zdjęcia z zawodnikami i autografy (masz tego trochę,hehe!). Pozdro od kibica Sparty z Wrocławia!

    OdpowiedzUsuń