1) Ostatni Twój występ w meczu z Falubazem nie należał do najlepszych.
Co się stało? Przecież już od kilku spotkań radziłeś sobie świetnie na
tarnowskim torze.
Jakub: Taki jest sport zdarzają się słabsze występy. Nic wielkiego się nie
stało, po prostu przeciwnik był mocny i ja popełniłem parę błędów, które
zaważyły o moim wyniku. Wyciągam wnioski i wierze ze w następnych
meczach będzie tylko lepiej.
2) W meczu z Włókniarzem bardzo dobrze wypadłeś. Dobrze czułeś się na tym torze? Lepiej jeździło Ci się tam niż na tarnowskim owalu?
2) W meczu z Włókniarzem bardzo dobrze wypadłeś. Dobrze czułeś się na tym torze? Lepiej jeździło Ci się tam niż na tarnowskim owalu?
Jakub: Zawsze mówiłem, że super jeździ mi się w Częstochowie, w Tarnowie
wiadomo swój tor, jeździ się najlepiej, w zasadzie wszędzie dobrze mi się
jeździ. Nie narzekam na tory, tylko patrze w sobie.
3) W tym sezonie w lidze juniorów szło Wam bardzo dobrze. Co się stało, że w Gdańsku zajęliście ostatnie miejsce ? Nie mogliście się dopasować do toru? Czy może brakło kilku punktów od Łukasza Lesiaka ?
3) W tym sezonie w lidze juniorów szło Wam bardzo dobrze. Co się stało, że w Gdańsku zajęliście ostatnie miejsce ? Nie mogliście się dopasować do toru? Czy może brakło kilku punktów od Łukasza Lesiaka ?
Jakub: Tor w Gdańsku jest bardzo specyficzny i trudny, mamy bardzo mało okazji do startowania tam. Brakło punktów Kacpra i moich.
4) W niedziele wybieracie się do Wrocławia. Twoim zdaniem będzie to łatwy mecz? Ekipa z Wrocławia walczy o utrzymanie, myślisz, że będą stawiać Wam opór czy czujesz, że to będzie łatwe zwycięstwo?
4) W niedziele wybieracie się do Wrocławia. Twoim zdaniem będzie to łatwy mecz? Ekipa z Wrocławia walczy o utrzymanie, myślisz, że będą stawiać Wam opór czy czujesz, że to będzie łatwe zwycięstwo?
Jakub: Nie ma łatwych meczów w Ekstralidze. Będzie to ciężkie spotkanie, jak każde, ale wierzę że zwyciężymy.
5) Już niedługo wchodzimy w decydującą fazę Play Off. Jakie są Twoje oczekiwania? Zdobędziemy upragniony tytuł? Z jakim przeciwnikiem chciałbyś się spotkać w finale?
5) Już niedługo wchodzimy w decydującą fazę Play Off. Jakie są Twoje oczekiwania? Zdobędziemy upragniony tytuł? Z jakim przeciwnikiem chciałbyś się spotkać w finale?
Jakub: Ja wierzę w złoto i będziemy robić wszystko, by to osiągnąć. Przeciwnik jaki by nie był, z takim będziemy walczyć.
Już wkrótce dłuższy wywiad z Jakubem. :) Taki jak obiecałam.
Pozdrawiam
Tą czcionkę trochę źle się czyta.
OdpowiedzUsuńPoza tym spoko.
Dlaczego ciężko ? Dzięki, poszukam lepszej. :)
UsuńPozdrawiam