Tłumaczenie strony

Szukaj postu

sobota, 25 sierpnia 2012

Krótki wywiad z Kubą Jamrógiem


1) Ostatni Twój występ w meczu z Falubazem nie należał do najlepszych. Co się stało? Przecież już od kilku spotkań radziłeś sobie świetnie na tarnowskim torze.
Jakub: Taki jest sport zdarzają się słabsze występy. Nic wielkiego się nie stało, po prostu przeciwnik był mocny i ja popełniłem parę błędów, które zaważyły o moim wyniku. Wyciągam wnioski i wierze ze w następnych meczach będzie tylko lepiej.
2) W meczu z Włókniarzem bardzo dobrze wypadłeś. Dobrze czułeś się na tym torze? Lepiej jeździło Ci się tam niż na tarnowskim owalu?
Jakub: Zawsze mówiłem, że super jeździ mi się w Częstochowie, w Tarnowie wiadomo swój tor, jeździ się najlepiej, w zasadzie wszędzie dobrze mi się jeździ. Nie narzekam na tory, tylko patrze w sobie.
3) W tym sezonie w lidze juniorów szło Wam bardzo dobrze. Co się stało, że w Gdańsku zajęliście ostatnie miejsce ? Nie mogliście się dopasować do toru? Czy może brakło kilku punktów od Łukasza Lesiaka ?
Jakub: Tor w Gdańsku jest bardzo specyficzny i trudny, mamy bardzo mało okazji do startowania tam. Brakło punktów Kacpra i moich.
4) W niedziele wybieracie się do Wrocławia. Twoim zdaniem będzie to łatwy mecz? Ekipa z Wrocławia walczy o utrzymanie, myślisz, że będą stawiać Wam opór czy czujesz, że to będzie łatwe zwycięstwo?
Jakub: Nie ma łatwych meczów w Ekstralidze. Będzie to ciężkie spotkanie, jak każde, ale wierzę że zwyciężymy.
5) Już niedługo wchodzimy w decydującą fazę Play Off. Jakie są Twoje oczekiwania? Zdobędziemy upragniony tytuł? Z jakim przeciwnikiem chciałbyś się spotkać w finale?
Jakub: Ja wierzę w złoto i będziemy robić wszystko, by to osiągnąć. Przeciwnik jaki by nie był, z takim będziemy walczyć.

Już wkrótce dłuższy wywiad z Jakubem. :) Taki jak obiecałam.

Pozdrawiam

2 komentarze:

  1. Tą czcionkę trochę źle się czyta.
    Poza tym spoko.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dlaczego ciężko ? Dzięki, poszukam lepszej. :)
      Pozdrawiam

      Usuń