Emil i Maciek tuż przed żużlem ;)
Narada ekipy z Bydgoszczy
Obydwie drużyny na torze
Jaskółki sprawdzające przygotowanie toru
Nasze Jaskółki
Prezentacja drużyn
Wymiana zdań między zawodnikami i badanie pól startowych
Chwilka dla fotoreporterów ;)
Bieg 1. Kolejno na mecie Woźniak, Gomólski, Curyło, Janowski
Walka w biegu 1.
Bieg 2. Start wyrównany, jednak to gospodarze dominowali
Para Jaskółek Hancock i Jamróg na czele w biegu 2.
Bieg 3. Gapiński na czele, zaraz za nim nasza najlepsza para Madsen-Vaculik
Woźniak w biegu 4. zaliczył upadek.
Powtórka 4. biegu. Zwycięża Kołodziej. Następni na mecie: Sajfutinow, Gomólski
Defekt Woźniaka na pierwszym łuku w ostatnim okrążeniu
Bieg 5. Zwycięstwo Leon`a Madsen`a, za nim Buczkowski i Vaculik, daleko w tyle Kulakov.
Bieg 6. Podwójne zwycięstwo Jaskółek: Kołodziej i Janowski
Bieg 7. Z przodu pojedynek Hancock - Sajfutinov, z tyłu Jamróg - Curyło.
Pewne zwycięstwo Herbie`go w biegu 7.
Bieg 8. Gomólski z przodu stawki, za nim Kulakov, Kołodziej i Buczkowski
Kolejne podwójne zwycięstwo Jaskółek tym razem Kołodziej - Gomólski w biegu 8.
Szybki start Kościechy w biegu 9., co dało mu zwycięstwo w tym wyścigu
Bieg 10. Na czele stawki nareszcie Emil, który ostatecznie ten bieg zwycięża
Piękna jazda Emila w biegu 10.
Jak zawsze najlepsza oprawa na tarnowskim owalu
Przepychanki łokciowe w biegu 11. między Jamrógiem a Kulakov`em.
Pewne zwycięstwo Janusza w 11. biegu Za nim Kościecha, Jamróg i Kulakov.
Bieg 12. zwyciężyła nasza najlepsza para Vaculik-Madsen.
Bieg 14. zwyciężył Krzysztof Buczkowski, za nim do mety dojechała para Madsen-Vaculik.
Tradycyjnie filmik z biegu 15.
Zdjęcie z liderem Polonii - Emil`em Sajfutinov`em
Długo trzeba było czekać, ale udało się :) Mistrz Świata Greg Hancock !
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz