Oto filmik z wypadku Grega i Martina
Tłumaczenie strony
Szukaj postu
czwartek, 28 czerwca 2012
Pechowy tydzień dla tarnowskich Jaskółek
Cóż za pechowy tydzień dla naszych Jaskółek... Wczoraj groźny wypadek Grega Hancocka i Martina Vaculika na torze w Danii. Informacja, że Greg pojechał do szpitala, a Martin ma ból ręki, wprawiła wszystkich fanów Jaskółek w wielki niepokój, na szczęście po badaniach okazało się, że Herbie czuje się dobrze, tak samo i Martin. Jednak dziś w półfinale Indywidualnych Mistrzostw Świata w Pile Janusz Kołodziej walcząc o pierwszą pozycje w biegu z Tomaszem Chrzanowskim wywrócił się i złamał dwa palce... Mamy nadzieję, że szybko wróci do zdrowia i dalej będzie wspierał drużynę w startach i walce o kolejne zwycięstwa.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)

nie tylko jaskolki maja ostatnio problemy bo i zielonka teraz bez dudka to bedzie rozwalona na lopatki
OdpowiedzUsuń