Tłumaczenie strony
Szukaj postu
wtorek, 26 czerwca 2012
Jaskółki w Szwecji
Podsumowując dzisiejsze występy naszych Jaskółek, najlepiej w ekipie Piraterna Motala spisał się Amerykanin - Greg Hancock, który zdobył 14 pktów w 7 startach. Herbie pokazuje, że wciąż jest w rewelacyjnej formie i mam, że będzie wysoko punktował zarówno w meczach ligowych, jak i w GP, gdyż ma szanse utrzymać tytuł mistrza świata i chyba cały Tarnów i okolice mu mocno kibicują. W tej samej drużynie jest również nasza druga Jaskółka - Maciek Janowski, który dzisiejszy występ może zaliczyć do najgorszych w sezonie, gdyż zdobył jedynie 2 pkty i defekt w 4 startach. Miejmy nadzieję, że to tylko chwilowe i w następnych spotkaniach Magic będzie szalał na torze, jak np. w niedzielnym starciu z sąsiadami "za miedzy". Natomiast w ekipie Elit Vetlanda mogliśmy oglądać naszą najlepszą tarnowską parę: Martina Vaculika i Leona Madsena, którzy w sumie zdobyli 12 pkt, po połowie każdy w 4 startach. Leon zanotował w tym spotkaniu jedno wykluczenie. Martin pokazał się ostatnio z rewelacyjnej strony na Eliminacjach do SGP w 2013r w Tarnowie, które wygrał, następnie na meczu wyjazdowym w Rzeszowie. Wielką niespodzianką było zwycięstwo Martina w GP w Gorzowie, gdzie zastępował kontuzjowanego Jarka Hampela. To pierwszy Słowak w historii, który sięgnął po ten tytuł. W ten sam weekend w pierwszym meczu rundy rewanżowej Eneaekstraligi między Unią Tarnów a Marmą Rzeszów pokazał wszystkim, że jest w świetnej formie zdobywając prawie komplet punktów - 14, tracąc tego jednego punkcika w drugim biegu nominowanym.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz