Witam wszystkich zapalonych fanów "czarnego sportu".
Założyłam ten blog, gdyż żużel jest moją wielką pasją. Mam nadzieję, że będziecie go często odwiedzać. Będę informować Was o meczach Ekstraligi, a przede wszystkim o spotkaniach Azoty Tauron Tarnów, gdyż to mój "domowy" klub ! ;)
Witaj w Klubie, zapraszam do rywalizacji na blogi, powodzenia ...
OdpowiedzUsuńPozdro z Buczy