Tłumaczenie strony

Szukaj postu

poniedziałek, 25 czerwca 2012

Witam !

Witam wszystkich zapalonych fanów "czarnego sportu".
Założyłam ten blog, gdyż żużel jest moją wielką pasją. Mam nadzieję, że będziecie go często odwiedzać. Będę informować Was o meczach Ekstraligi, a przede wszystkim o spotkaniach Azoty Tauron Tarnów, gdyż to mój "domowy" klub ! ;)

1 komentarz:

  1. Witaj w Klubie, zapraszam do rywalizacji na blogi, powodzenia ...

    Pozdro z Buczy

    OdpowiedzUsuń