Tłumaczenie strony

Szukaj postu

wtorek, 26 czerwca 2012

Drużynowy Puchar Świata

W ostatnich dniach w internecie jest bardzo głośno o decyzji Marka Cieślaka, który wybrał czwórkę na Drużynowy Puchar Świata. W tej czwórce są: Tomasz Gollob, Janusz Kołodziej, Grzegorz Walasek i Maciej Janowski. Osobiście nie podoba mi się decyzja p. Cieślaka, gdyż Tomasz jeździ bardzo niepewnie, raz idzie mu lepiej, raz gorzej... Kto wie, czy akurat właśnie w Bydgoszczy nie będzie miał gorszego dnia i zrobi 2-3 pkty ? Tak samo jest z Januszem.. W Tarnowie prezentuje świetną formę, bo to jego "domowy" tor, jednak na innych torach nie prezentuje się już tak fenomenalnie. Na drużynę na pewno wpłynie fakt, iż nie wystąpi Jarek Hampel, który po kontuzji na jednym z GP obecnie przechodzi rehabilitację. Moim zdaniem w ekipie brakuje kogoś pewnego, a takim pewniakiem mógłby być np. Piotr Protasiewicz, który pokazuje się ostatnimi czasy z bardzo dobrej strony. Grzegorz Walasek również jest w bardzo dobrej formie, co pokazał np. w niedzielnym spotkaniu Azoty Tauron Tarnów - PGE Marma Rzeszów. Jest w składzie również nasza wysoko latająca Jaskółka - Maciej "Magic" Janowski. On również z meczu na mecz prezentuje coraz lepszą formę. Miejmy nadzieję, że nasz zespół wywalczy awans do finału w Malilli.

2 komentarze:

  1. tak Janusz słabo na wyjazdach jeździ, 2,25 jak na wyjazd to kiepska średnia

    OdpowiedzUsuń
  2. pragnę zauważyć, iż pan Kołodziej może i jeździ dobrze ale jeździ również przede wszystkim pod siebie, nie patrzy na to czy jego partner sobie radzi czy nie, a sama nazwa wskazuje to są DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA, więc walczy się o dobry wynik dla drużyny, nie dla siebie.

    OdpowiedzUsuń