Lotos Wybrzeże Gdańsk - Stal Gorzów 41:49
To spotkanie zapowiadało się nudnie, jednak obydwie drużyny walczyły na wysokim poziomie. Ostatecznie zwyciężyła drużyna z Gorzowa. W zespole gospodarze najlepiej punktował oczywiście Nicki Pedersen (15), natomiast w zespole gości Niels Krisian Iversen (12).
Betart Sparta Wrocław - Unibax Toruń 44:46
We Wrocławiu wszyscy spodziewali się zwycięstwa gospodarzy. Osłabiona ekipa z Torunia nie dała jednak za wygraną. Ostatnie biegi zdecydowały jednak o wygranej Unibaxu. W drużynie z Wrocławia najlepiej punktował Sebastian Ułamek (12), a w zespole gości borykający się ostatnio z wieloma problemami - Chris Holder (14).
Polonia Bydgoszcz - Unia Leszno 50:40
Unia Leszno to kolejny osłabiony chwilowo zespół, mam jednak nadzieję, że Jarek szybko wróci do zdrowia i znów będzie śmigał ;) Na początku to goście byli górą, jednak już po 5. biegu gospodarze zaczęli dominować i to oni ostatecznie wygrali spotkanie. Najlepszym zawodnikiem gospodarzy był oczywiście Emil Sajfutinow (12), a gości Damian Baliński (12).
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Dospel Włókniarz Częstochowa 57:33
Początek spotkania bardzo wyrównany, jednak od 4. biegu to gospodarze byli górą i to oni zbombardowali swoich rywali świetną jazdą, wygrywając bardzo wysoko. W zespole z Zielonki najlepiej punktował Andreas Jonsson (13), a w zespole z Cz-wy Grigoij Łaguta (11).




Brak komentarzy:
Prześlij komentarz