Tłumaczenie strony
Szukaj postu
wtorek, 26 czerwca 2012
Nasz wielki mistrz Tomasz Gollob rezygnuje ze startów w IMP 2012 ! ;D
Tomek powołuje się na bóle po upadku na torze w Kopenhadze, a może tak na prawdę boi się, że znów może zawalić i nie chce narobić sobie kolejny raz wstydu ? Ostatnie dwa występy poszły mu bardzo dobrze, jednak o wcześniejszych chyba chciałby szybko zapomnieć. Twierdzi, iż chce się dobrze wyleczyć, żeby wrócić do dawnej formy. Zobaczymy, co z tego wyjdzie. Poza występem w IMP Tomek zrezygnował również ze startów w dwóch meczach w Szwecji. Może to już czas, żeby całkowicie zrezygnować ze startów. Pieniędzy już ma na tyle, jednak teraz ma bogatych sponsorów i chce zapewne trzepać jak najwięcej kasy. Z czasem dowiemy się, co się dalej będzie w tej kwestii działo.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)

oh no.. I like him ;)
OdpowiedzUsuń