Tłumaczenie strony

Szukaj postu

sobota, 25 maja 2013

Stop!

Cześć wszystkim. Ostatnio coś trudno znaleźć mi czas na to, żeby pisać coś na blogu. Ponadto od przyszłego tygodnia zaczynam pracę i na pewno ciężko będzie mi znaleźć choć kilka minut na "coś nowego". Będę się starać pisać na bieżąco informacje po spotkaniach w Tarnowie, choć i to wczoraj zostało mi bardzo ograniczone z pewnych powodów, które mi dokładnie nie są znane. Coś sporo wrogów wśród innych redaktorów, a za mało znajomości w klubie. Niestety, Polska to dziwny kraj, liczą się tylko znajomości, a szary człowiek nie ma nic do powiedzenia. Jutro spotkanie w Zielonej Górze. Więcej na ten temat możecie przeczytać na stronie portalu, dla którego obecnie piszę. Link do zapowiedzi tutaj -> Falubaz vs Unia. Mam nadzieję, że mimo mojego dość zakręconego ostatnio trybu życia, będziecie odwiedzać mojego bloga jeśli tylko pojawi się tu coś nowego.

Pozdrawiam! Do następnego razu. AS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz