Tłumaczenie strony

Szukaj postu

sobota, 20 kwietnia 2013

Kilka słów od GinGera

Po spotkaniu inauguracyjnym w Tarnowie trudno było złapać jakiegokolwiek zawodnika na rozmowę. Każdy się spieszył, bo to czwartek. Martin był tak zabiegany i "zadzwoniony", że trudno było się z nim dogadać, zaś Maćkowi było gorąco :P Udało mi się jednak dorwać naszego juniora - Kacpra Gomólskiego.


Jak ocenisz swój występ? Dwa punkty to niewiele, jednak trzeba zaznaczyć, że to pierwszy mecz w tym sezonie.

Nie jest źle. W pierwszym biegu mój błąd, położyłem się na kierownicy, a motor zamiast do przodu poszedł do góry i straciłem już na starcie, a później nie mogłem już nikogo wyprzedzić. W kolejnym biegu małe zmiany. Tofik z czwartego pola wygrał start, założył wszystkim, nawet mnie. Na szczęście udało mi się dowieźć jeden punkt, chociaż Przemek gonił za mną do samego końca.



Co myślisz o nowym zawodniku Jaskółek? Czy to był dobry mecz dla Artioma Łaguty?

Myślę, że tak. Chociaż w jednym biegu przyjechał ostatni, to w kolejnym spisywał się nieźle. Jeśli słabiej wystartował, to i tak udało mu się wyprzedzić kogoś na trasie. W Bydgoszczy go nie chcieli, a tu u nas Artem chce pokazać dobry żużel. Myślę, że będzie silnym filarem naszego zespołu.



Jakieś zmiany w sprzęcie przed sezonem? Jakaś wymiana silników?

Tak, mam trzy silniki z zagranicy i dwa z Polski. Sprzęt jest dobrze przygotowany. Jechałem już trzecie zawody na tym silniku, szukam nadal odpowiednich ustawień. To dopiero pierwszy mecz w lidze, ale myślę, że będzie coraz lepiej. Przed kolejnym spotkaniem chce jeszcze potrenować, gdzieś w okolicach Gniezna, może Ostrów i tam spróbować dostosować ten sprzęt.



Co sądzisz o torze?

Innym się bardzo dobrze jechało, mnie nie za bardzo. We środę było pochmurnie, dziś dużo słońca od samego rana. Polewali tor, słońce przybiło i był on strasznie twardy. Na treningach nawierzchnia była zdecydowanie lepsza. 


________________
wywiad dla speedway.info.pl 

Pozdrawiam

6 komentarzy:

  1. Co myślisz o autorce bloga?

    Gówno się zna na żużlu i pieprzy smuty hahaha

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Kolejny anonim, który się naśmiewa, ale jakby przyszło co do czego, to już swojej tożsamości nie ujawni. Szkoda mi takich ludzi.. :/

      Usuń
    2. A po co ci moja tożsamość? Książkę będziesz pisała czy co ?

      Usuń
    3. Jestem po prostu ciekawa, kto mnie obraża. Mam do tego prawo.

      Usuń
    4. A ja mam prawo do wypisywania swoich opinii nie zależnie od tego czy się z nimi zgadzasz czy nie. Mam opinie że się gówno znasz i to jest moja opinia, skoro się znasz to po co się bulwersujesz?

      Usuń
    5. Oczywiście, masz do tego pełne prawo.. Polska to wolny kraj.

      Usuń