Po niedzielnym meczu trudno było się dogadać z którymkolwiek zawodnikiem Jaskółek. Skoro miejscowi nie byli chętni do rozmowy zaprosiłam na krótki wywiad zawodnika gości - juniora Łukasza Cyrana.
Jak oceniasz swój występ? To Twój debiut w
Tarnowie. Na początek dwa punkty.
Mecz przebiegał po naszej myśli, ze swojej
postawy jestem zadowolony, choć mogło być lepiej. Zostałem troszkę podcięty
przez Janusza Kołodzieja i właśnie to wybiło mnie z rytmu. Jakoś dowoziłem
punkty, jednak nie byłem już sobą na motocyklu. Na szczęście wygraliśmy i to
jest najważniejsze.
Jadąc do Tarnowa zastanawialiście się nad
tym, jak będzie przebiegało to spotkanie? Czy wygracie? Trzy mecze przegrane i
dopiero teraz pierwsze zwycięstwo.
Wiem, że z góry byliśmy skazywani na
pożarcie. Wygraliśmy ten mecz i udowodniliśmy swoją wartość. Każdy zawodnik
zapunktował i dzięki temu wygraliśmy ten mecz.
Wszyscy czekali dziś (28.04) na pojedynek
mistrzów, jednak większość stawiała na Unię. Wynik miał się wahać w okolicach
60:30 - 55:35 na korzyść Jaskółek, bo to właśnie oni byli faworytami.
Przyjechaliśmy tu bardzo zdeterminowani.
Sobotnia (27.04) porażka z Unią Leszno na własnym owalu dała nam wiele do
myślenia. Mobilizacja całego zespołu poprowadziła nas do zwycięstwa.
Jak nastroje przed kolejnymi meczami? Czy
myślisz, że jesteście w stanie znów wygrać?
Zdecydowanie myślę, że tak. Na pewno nie
spuścimy z tonu. Przed nami wiele meczy, sezon jest dość długi. Jeszcze nie raz
sprawimy niespodziankę. Na pewno zostaniemy w Ekstralidze i będziemy walczyć o
najwyższe cele, czyli o Play Off.
Świetny występ w wykonaniu Iversena i
Kasprzaka. Dwa sezony temu Kris jeździł w Tarnowie i nie spisywał się najlepiej.
Dziś (28.04) wstąpiły w niego nowe siły i szalał na torze.
Krzysztof jest profesjonalistą, jeździ w
Grand Prix, więc ma spore doświadczenie. Wyciąga wnioski ze swoich słabszych
występów i w kolejnych spotkaniach spisuje się już dużo lepiej przywożąc cenne
punkty.
____________________
wywiad dla speedway.info.pl
Pozdrawiam AS

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz