Tłumaczenie strony

Szukaj postu

wtorek, 30 kwietnia 2013

"Udowodniliśmy swoją wartość"

Po niedzielnym meczu trudno było się dogadać z którymkolwiek zawodnikiem Jaskółek. Skoro miejscowi nie byli chętni do rozmowy zaprosiłam na krótki wywiad zawodnika gości - juniora Łukasza Cyrana. 




Jak oceniasz swój występ? To Twój debiut w Tarnowie. Na początek dwa punkty.
Mecz przebiegał po naszej myśli, ze swojej postawy jestem zadowolony, choć mogło być lepiej. Zostałem troszkę podcięty przez Janusza Kołodzieja i właśnie to wybiło mnie z rytmu. Jakoś dowoziłem punkty, jednak nie byłem już sobą na motocyklu. Na szczęście wygraliśmy i to jest najważniejsze.

Jadąc do Tarnowa zastanawialiście się nad tym, jak będzie przebiegało to spotkanie? Czy wygracie? Trzy mecze przegrane i dopiero teraz pierwsze zwycięstwo.
Wiem, że z góry byliśmy skazywani na pożarcie. Wygraliśmy ten mecz i udowodniliśmy swoją wartość. Każdy zawodnik zapunktował i dzięki temu wygraliśmy ten mecz.

Wszyscy czekali dziś (28.04) na pojedynek mistrzów, jednak większość stawiała na Unię. Wynik miał się wahać w okolicach 60:30 - 55:35 na korzyść Jaskółek, bo to właśnie oni byli faworytami.
Przyjechaliśmy tu bardzo zdeterminowani. Sobotnia (27.04) porażka z Unią Leszno na własnym owalu dała nam wiele do myślenia. Mobilizacja całego zespołu poprowadziła nas do zwycięstwa.

Jak nastroje przed kolejnymi meczami? Czy myślisz, że jesteście w stanie znów wygrać?
Zdecydowanie myślę, że tak. Na pewno nie spuścimy z tonu. Przed nami wiele meczy, sezon jest dość długi. Jeszcze nie raz sprawimy niespodziankę. Na pewno zostaniemy w Ekstralidze i będziemy walczyć o najwyższe cele, czyli o Play Off.

Świetny występ w wykonaniu Iversena i Kasprzaka. Dwa sezony temu Kris jeździł w Tarnowie i nie spisywał się najlepiej. Dziś (28.04) wstąpiły w niego nowe siły i szalał na torze.
Krzysztof jest profesjonalistą, jeździ w Grand Prix, więc ma spore doświadczenie. Wyciąga wnioski ze swoich słabszych występów i w kolejnych spotkaniach spisuje się już dużo lepiej przywożąc cenne punkty.

____________________
wywiad dla speedway.info.pl


Pozdrawiam AS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz