Po spotkaniu inauguracyjnym w Tarnowie trudno było złapać jakiegokolwiek zawodnika na rozmowę. Każdy się spieszył, bo to czwartek. Martin był tak zabiegany i "zadzwoniony", że trudno było się z nim dogadać, zaś Maćkowi było gorąco :P Udało mi się jednak dorwać naszego juniora - Kacpra Gomólskiego.
Jak ocenisz swój występ? Dwa punkty to niewiele, jednak trzeba zaznaczyć, że to pierwszy mecz w tym sezonie.
Nie jest źle. W pierwszym biegu mój błąd,
położyłem się na kierownicy, a motor zamiast do przodu poszedł do góry i
straciłem już na starcie, a później nie mogłem już nikogo wyprzedzić. W
kolejnym biegu małe zmiany. Tofik z czwartego pola wygrał start, założył
wszystkim, nawet mnie. Na szczęście udało mi się dowieźć jeden punkt, chociaż
Przemek gonił za mną do samego końca.
Co myślisz o nowym zawodniku Jaskółek?
Czy to był dobry mecz dla Artioma Łaguty?
Myślę, że tak. Chociaż w jednym biegu
przyjechał ostatni, to w kolejnym spisywał się nieźle. Jeśli słabiej
wystartował, to i tak udało mu się wyprzedzić kogoś na trasie. W Bydgoszczy go
nie chcieli, a tu u nas Artem chce pokazać dobry żużel. Myślę, że będzie silnym
filarem naszego zespołu.
Jakieś zmiany w sprzęcie przed sezonem?
Jakaś wymiana silników?
Tak, mam trzy silniki z zagranicy i dwa z
Polski. Sprzęt jest dobrze przygotowany. Jechałem już trzecie zawody na tym
silniku, szukam nadal odpowiednich ustawień. To dopiero pierwszy mecz w lidze,
ale myślę, że będzie coraz lepiej. Przed kolejnym spotkaniem chce jeszcze
potrenować, gdzieś w okolicach Gniezna, może Ostrów i tam spróbować dostosować
ten sprzęt.
Co sądzisz o torze?
Innym się bardzo dobrze jechało, mnie nie za
bardzo. We środę było pochmurnie, dziś dużo słońca od samego rana. Polewali
tor, słońce przybiło i był on strasznie twardy. Na treningach nawierzchnia była
zdecydowanie lepsza.
________________
wywiad dla speedway.info.pl
Pozdrawiam

Co myślisz o autorce bloga?
OdpowiedzUsuńGówno się zna na żużlu i pieprzy smuty hahaha
Kolejny anonim, który się naśmiewa, ale jakby przyszło co do czego, to już swojej tożsamości nie ujawni. Szkoda mi takich ludzi.. :/
UsuńA po co ci moja tożsamość? Książkę będziesz pisała czy co ?
UsuńJestem po prostu ciekawa, kto mnie obraża. Mam do tego prawo.
UsuńA ja mam prawo do wypisywania swoich opinii nie zależnie od tego czy się z nimi zgadzasz czy nie. Mam opinie że się gówno znasz i to jest moja opinia, skoro się znasz to po co się bulwersujesz?
UsuńOczywiście, masz do tego pełne prawo.. Polska to wolny kraj.
Usuń