Tłumaczenie strony

Szukaj postu

wtorek, 12 marca 2013

Zmiany, zmiany, zmiany...

Cześć Wam! :)
Jak widzicie mój blog przechodzi lekki tuning. Lada dzień (a może nawet dziś) pojawi się nowe tło i logo. Jednak musiał się tym zająć ktoś, kto się na tym zna (podobno ;p). Sami ocenicie efekty. A teraz przejdźmy już do konkretów. 


Za 11 dni rozpocznie się prawdziwa rywalizacja. Pierwsza runda Speedway Grand Prix odbędzie się w Auckland w Nowej Zelandii. Nie można tego przegapić! Co prawda GP rozegra się o 16:00, jednak w Polsce będzie wtedy godzina 4:00. Prawdziwi fani jednak są w stanie poświęcić jedną noc, aby zobaczyć rywalizację najlepszych zawodników na świecie. Rozmawiając ze znajomymi, usłyszałam dużo odmiennych zdań, co do cyklu Grand Prix w tym roku. Większość uważa, że dostało się do niego zbyt wielu zawodników, którzy nie prezentują odpowiedniego poziomu. Najwięcej negatywnych komentarzy usłyszałam na temat Darcy`iego Ward`a. Podobno jest to osoba, która nie nadaje się do Grand Prix i że będzie przywoził same zera, może ewentualnie jedynki. Ja mam trochę odmienne zdanie, co do młodego Australijczyka. Jest ambitny, waleczny, często może zbyt agresywny, jednak trzeba zauważyć, że każdy żużlowiec walczy o swoje. GP to indywidualne rozgrywki, gdzie każdy jeździ na swoje konto. Na pewno wszystkim będzie brakować innego "kangura" - Jasona Crump`a. Jego odejście było nieoczekiwane i w sumie bardzo zaskakujące. Mnie osobiście bardzo będzie go brakować. Teraz jednak trzeba się skupić na nowym sezonie i wkręcić się w żużlowy świat na nowo. Zmieniając temat, długo zastanawiałam się kto w tym roku będzie liderem w EE. Po długich przemyśleniach uznałam, że czołowe miejsca może zajmować Zielonka, Cz-wa albo Tarnów. Reszta zespołów nie jest aż tak dobrze skompletowana i przygotowana na nadchodzący sezon. Jest jednak dużo osób, które nie zgadzają się z moim zdaniem. Ja również nie daje uciąć sobie ręki, że to właśnie te zespoły będą nas czarować w sezonie 2013/14. Już niedługo inauguracyjne spotkania, na których być może zaobserwujemy zespoły, które będą potencjalnymi medalistami. Do końca marca na blogu będą pojawiać się moje oceny każdej drużyny z Ekstraligi. Przybliżę Wam tym samym składy oraz zawodników każdego klubu. 


Liczę, że nadal będziecie z chęcią czytać mojego bloga i polecać go innym. 



Pozdrawiam A.S.

2 komentarze:

  1. Wiesz.. to zależy od tego jak się pan Gollob bd sprawował, Chrispy jest po poważnej kontuzji i nie wiadomo jak sobie bd radził Darcy rewelacji nie pokazał w ubiegłym sezonie, Sullivan też nie czarował ale wszystko się może zdarzyć. pzdr

    OdpowiedzUsuń