Ogromne podziękowania dla Bartłomieja Labaka, który zajął się częścią graficzną mojego bloga. Przyznam, masz talent ;) Dziękuję również Jarkowi Kras, który udostępnił mi swoje zdjęcia. Bez Was ta strona nie miałaby tak świetnego wyglądu. :) Mam nadzieję, że również czytelnikom podoba się nowy image mojej strony.
Zdjęcia poprane z oficjalnego bloga Jarka: http://jaroslawkras.pl/blog/
Zapraszam również do lajkowania strony Jarka na facebook`u: https://www.facebook.com/gorcio?ref=ts&fref=ts oraz strony mojego bloga: https://www.facebook.com/PrzezPryzmatKibica
Pozdrawiam A.S.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz