Witam wszystkich fanów czarnego sportu.
Nie pisałam nic dość długo, jednak już w tym tygodniu mój blog czekają wielkie zmiany :) Mam nadzieję, że trochę stęskniliście się za mną i za moimi tekstami. W moim życiu wiele zmian, tak samo jak i w żużlowym świecie. W tym tygodniu mam zamiar zająć się oceną drużyn EE. Jednak jutro pojawi się post wprowadzający nasz powoli w nadchodzący sezon. Wielkie odliczanie czas zacząć. Zostało już tylko 21 dni !!! Myślę, że przydałoby się przeprowadzić kilka przedsezonowych wywiadów. Zobaczymy, co da się zrobić, gdyż większość zawodników ostro przygotowuje się do sezonu. Może jednak znajdą chwilkę na krótki wywiad dla czytelników PPK :) Wywiad z jakim zawodnikiem przeczytalibyście najchętniej ?
Dziś życzę Wam dobrej nocy i do zobaczenia jutro :))
Pozdrawiam A.S
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz