Już tylko niecałe 9 godzin dzieli nas od rozpoczęcia pierwszego cyklu Grand Prix w nowozelandzkim Auckland. Na torze ponownie spotkają się najlepsi żużlowcy świata, w tym trzech Polaków: Tomasz Gollob, Jarosław Hampel i Krzysztof Kasprzak. Czy któryś z tych trzech panów ma szansę na zwycięstwo w pierwszym spotkaniu? Mam nadzieję, że w pełnej formie jest Jarek Hampel i że to on będzie najlepszy wśród naszych reprezentantów, a nawet wśród wszystkich uczestników. Ale może lepiej zajmijmy się typowaniem miejsc na podium. Wszyscy powinniście wiedzieć, że w tym roku w Grand Prix startować będzie dwóch moim ulubionych żużlowców: Emil Sajfudtinow i Darcy Ward. Moje serce będzie niestety podzielone, jednak nie ma się co czarować i oczekiwać jakichś wielkich wyczynów ze strony młodego Kangura. Liczę zdecydowanie na Emila, który jest w stanie walczyć o podium całego cyklu. Mam nadzieję, że zobaczę go na najwyższym stopniu w Auckland. Oczekuję również dobrego występu w wykonaniu Chrisa Holdera, który na pewno będzie chciał udowodnić wszystkim, że tytuł Mistrz Świata należał się mu bezapelacyjnie i że w tym roku również będzie walczył o utrzymanie tytułu. Nie możemy zapomnieć również o wyjadaczach cyklu Grand Prix. Greg Hancock i Nicki Pedersen na pewno nie odpuszczą i będą walczyć o punkty od samego początku. Obydwaj panowie w tamtym roku walczyli o najwyższy stopień na podium, jednak ostatecznie wylądowali nieco niżej. Nicki zapowiada zaciętą walkę, a jeśli tak mówi, to zapewne nie rzuca słów na wiatr. Zastanawiam się nad występami kilku nowych, stałych zawodników w cyklu GP: Martina Vaculik`a, Mateja Zagar`a, Tai`a Woffinden`a czy Niels`a K. Iversen`a. Osobiście bardzo liczę na podium naszej Jaskółki, jednak nie wiem, czy jest on na tyle przygotowany, by stawić czoła zawodnikom tj. Sajfudtinow, Pedersen czy Holder. Jednak mocno w niego wierzę, jak pewnie wszyscy Tarnowianie.
Na koniec przedstawiam Wam moje typowania na podium pierwszego cyklu Grand Prix.
1. Chris Holder
2. Emil Sajfudtinow
3. Nicki Pedersen
Zapraszam również do obejrzenia dwóch filmików promujących Grand Prix.
Zachęcam do obejrzenia pierwszego spotkania z cyklu Grand Prix w NC+ o godz. 3:40.
Pozdrawiam A.S.


hahaha Jaki pisarz takie typu znafco hahaha
OdpowiedzUsuńChyba potrzebujesz dodatkowych lekcji j. polskiego ...
Usuń