Michael Jepsen Jensen
"Starałem się
podchodzić do tych zawodów tak, jak
gdyby byłbym przegrany. Podchodzę tak do wszystkich zawodów. To jest chyba moim
sukcesem, że właśnie z takiej perspektywy patrzę na zawody i dzięki temu po raz
kolejny udało mi się wygrać. Na początku miałem problemy ze sprzęgłem, na
szczęście moi mechanicy poradzili sobie świetnie. Słabszy start zaliczyłem
przez to, gdy przyjechałem na drugiej pozycji. Mój motor nie był tak szybki,
abym zdołał minąć jadącego przede mną Oleksandra Loktaeva. Myślę, że dzisiejsze
zawody na pewno wszystkim się podobały, gdyż było bardzo dużo mijanek,
ścigania. To były dla mnie i chyba dla wszystkich bardzo dobre zawody. Cieszę
się, że udało mi się wygrać. Jeszcze kilka finałów IMŚJ przede mną i wszystko
może się zdarzyć. Jednak jestem na szczycie i w chwili obecnej to rywale muszą
mnie ścigać."
Patryk Dudek
"Cieszę się,
że udało mi się zdobyć tak dużo punktów. Tor w Tarnowie jest bardzo
specyficznym torem, zawsze mam tu duże problemy z dopasowaniem się. Na
szczęście udało mi się dopasować i dzięki temu mogę teraz jechać do domu z
pucharem."
Maciej Janowski
"Michael
powiększył nade mną przewagę, na szczęście tylko o jeden punkt. Przede mną
jeszcze trzy rundy, więc nie załamuje się jeszcze. Mam nadzieję, że uda mi się odrobić tą stratę w kolejnych
rundach, na pewno nie będzie to łatwe. Michael był dziś bardzo szybki,
prowadziłem w biegu, jednak już na pierwszym łuku czułem oddech na jego plecach
i wiedziałem, że będzie ciężko dowieźć to zwycięstwo, niestety Michael
wyprzedził mnie po krawężniku. Taki jest sport, był dzisiaj najlepszy i wygrał,
gratulacje dla niego."
Źródło: inf. własna (przegladzuzlowy.pl)


Autora wywiadu napisz bobie bo przecież to nei twoje !!!
OdpowiedzUsuńJak nie moje? Byłam osobiście na konferencji prasowej po IMŚJ, bo jestem reporterem :)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
Ty i reporter haha chyba taki:
OdpowiedzUsuńhttp://www.youtube.com/watch?v=tVlxkfhMad4
Pozdrawiam
//Sokołowska Antyfan
Nie musisz mi wierzyć. Ja wiem swoje i inni też wiedzą, że jestem reporterem. Każdy ma prawo myśleć i mówić co chce, ale obrażanie innych osób jest niedopuszczalne.
OdpowiedzUsuń