Tłumaczenie strony

Szukaj postu

sobota, 22 września 2012

IMŚJ oczami zwycięzców



Michael Jepsen Jensen
"Starałem się podchodzić do tych zawodów tak,  jak gdyby byłbym przegrany. Podchodzę tak do wszystkich zawodów. To jest chyba moim sukcesem, że właśnie z takiej perspektywy patrzę na zawody i dzięki temu po raz kolejny udało mi się wygrać. Na początku miałem problemy ze sprzęgłem, na szczęście moi mechanicy poradzili sobie świetnie. Słabszy start zaliczyłem przez to, gdy przyjechałem na drugiej pozycji. Mój motor nie był tak szybki, abym zdołał minąć jadącego przede mną Oleksandra Loktaeva. Myślę, że dzisiejsze zawody na pewno wszystkim się podobały, gdyż było bardzo dużo mijanek, ścigania. To były dla mnie i chyba dla wszystkich bardzo dobre zawody. Cieszę się, że udało mi się wygrać. Jeszcze kilka finałów IMŚJ przede mną i wszystko może się zdarzyć. Jednak jestem na szczycie i w chwili obecnej to rywale muszą mnie ścigać."

Patryk Dudek
"Cieszę się, że udało mi się zdobyć tak dużo punktów. Tor w Tarnowie jest bardzo specyficznym torem, zawsze mam tu duże problemy z dopasowaniem się. Na szczęście udało mi się dopasować i dzięki temu mogę teraz jechać do domu z pucharem."


Maciej Janowski 
"Michael powiększył nade mną przewagę, na szczęście tylko o jeden punkt. Przede mną jeszcze trzy rundy, więc nie załamuje się jeszcze. Mam nadzieję,  że uda mi się odrobić tą stratę w kolejnych rundach, na pewno nie będzie to łatwe. Michael był dziś bardzo szybki, prowadziłem w biegu, jednak już na pierwszym łuku czułem oddech na jego plecach i wiedziałem, że będzie ciężko dowieźć to zwycięstwo, niestety Michael wyprzedził mnie po krawężniku. Taki jest sport, był dzisiaj najlepszy i wygrał, gratulacje dla niego."

 

Źródło: inf. własna (przegladzuzlowy.pl)

4 komentarze:

  1. Autora wywiadu napisz bobie bo przecież to nei twoje !!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak nie moje? Byłam osobiście na konferencji prasowej po IMŚJ, bo jestem reporterem :)
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  3. Ty i reporter haha chyba taki:
    http://www.youtube.com/watch?v=tVlxkfhMad4

    Pozdrawiam
    //Sokołowska Antyfan

    OdpowiedzUsuń
  4. Nie musisz mi wierzyć. Ja wiem swoje i inni też wiedzą, że jestem reporterem. Każdy ma prawo myśleć i mówić co chce, ale obrażanie innych osób jest niedopuszczalne.

    OdpowiedzUsuń