Tłumaczenie strony

Szukaj postu

środa, 27 czerwca 2012

Fotorelacja z derbów południa

 "Ale piękny ten nasz tor, że wszyscy na niego tak ciągle patrzą"

 "Prezentacja zawodników na derbach południa"

 "Pan Jason nie jest zainteresowany tym, co się dzieje. Z prezentacji niewiele rozumie, więc to dobry czas, żeby zbadać tor"

 "Maaaaaaaaaaaaaaaartin"

"Nasi sąsiedzi "zza miedzy". Pełni euforii i szczęścia. ;p"

 " Tarnowscy kibice są najlepsi w całej Polsce, ba nawet na całym świecie. Świetna atmosfera na każdym spotkaniu, a wszystko zaczyna się od "młyna" ;)"

 "Żegnamy sąsiadów "zza miedzy". Przyjechaliście bardzo pewni siebie, a wyjechaliście chyba trochę mniej zadowoleni"

 "Mistrz nad mistrzami - Martin Vaculik - 14 pktów w spotkaniu derbowym"

 "Dziękujemy, dziękujemy!!!"

 "Leon pod boksami gości. Czy on coś nie pokombinował przy tych motorach ? ;D"

 "Kiepskie początki naszych gości"

 "Nasze Jaskółki jak ekipa z Apollo 11 albo Armagedonu"

 "Jak zawsze uśmiechnięty Martin"

 "Rewelacyjna oprawa tarnowskich derbów w wykonaniu kibiców na pierwszym łuku"

"Nie ma to jak przejażdżka na super wozie ;)"

1 komentarz:

  1. fajne zdjecia ;) powinnas zostac chyba jakims fotoreporterem ;p

    OdpowiedzUsuń