"Ale piękny ten nasz tor, że wszyscy na niego tak ciągle patrzą"
"Prezentacja zawodników na derbach południa"
"Pan Jason nie jest zainteresowany tym, co się dzieje. Z prezentacji niewiele rozumie, więc to dobry czas, żeby zbadać tor"
"Maaaaaaaaaaaaaaaartin"
"Nasi sąsiedzi "zza miedzy". Pełni euforii i szczęścia. ;p"
" Tarnowscy kibice są najlepsi w całej Polsce, ba nawet na całym świecie. Świetna atmosfera na każdym spotkaniu, a wszystko zaczyna się od "młyna" ;)"
"Żegnamy sąsiadów "zza miedzy". Przyjechaliście bardzo pewni siebie, a wyjechaliście chyba trochę mniej zadowoleni"
"Mistrz nad mistrzami - Martin Vaculik - 14 pktów w spotkaniu derbowym"
"Dziękujemy, dziękujemy!!!"
"Leon pod boksami gości. Czy on coś nie pokombinował przy tych motorach ? ;D"
"Kiepskie początki naszych gości"
"Nasze Jaskółki jak ekipa z Apollo 11 albo Armagedonu"
"Jak zawsze uśmiechnięty Martin"
"Rewelacyjna oprawa tarnowskich derbów w wykonaniu kibiców na pierwszym łuku"
"Nie ma to jak przejażdżka na super wozie ;)"
fajne zdjecia ;) powinnas zostac chyba jakims fotoreporterem ;p
OdpowiedzUsuń