Jak wszyscy zapewne zauważyliście nie pisałam na blogu już ponad tydzień. Z powodu nawału obowiązków, przede wszystkim w szkole, nie miałam okazji obejrzeć całego GP z Bydgoszczy ani meczu wyjazdowego Jaskółek. Co do tego drugiego większość osób mówi mi, że to lepiej, że nie widziałam tej strasznej porażki. Ja niestety bardzo żałuję, ale to był ostatni tydzień w szkole i miałam masę roboty. Dziś już na pełnym luzie czekam na spotkanie Unia Tarnów - Stal Gorzów. Za oknem pogoda nie najlepsza. Ciągle pada. Na razie nie pojawiły się żadne informacje o tym, że spotkanie to może być odwołane. Oby deszcz przestał padać, wyszło piękne słońce i żebyśmy wszyscy mogli udać się na Z3 kibicować naszym Jaskółkom.
W ubiegłym sezonie obydwie drużyny walczyły o tytuł Drużynowego Mistrza Polski, jednak ostatecznie to Unia Tarnów okazała się lepsza. Po sezonie 2012 ekipy opuścili czołowi zawodnicy. Z Tarnowa odszedł Greg Hancock, zaś w Gorzowa Tomasz Gollob, Matej Zagar i Michael Jepsen Jensen.
W składzie Jaskółek dokonano lekkiej korekty, jednak w drużynie
przyjezdnej dużo się zmieniło. W miejsce bardzo dobrych zawodników
sprowadzono do Gorzowa Tomasza Gapińskiego, Daniela Nermarka, Linusa Sundstroema, Pawła Hliba i Łukasza Jankowskiego.
Dla Gorzowian sezon również nie zaczął się tak, jak to sobie wszyscy
wyobrażali. Najpierw inauguracja na własnym owalu przegrana z PGE Marmą Rzeszów, następnie kiepski występ w Toruniu. Wczoraj klęska z pojedynku z FOGO Unią Leszno.
Na razie drużyna Stali zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Stalowcy mają ciężki i bardzo pracowity weekend. Jaskółki wygrały swój inauguracyjny mecz z Unią Leszno, jednak spotkania wyjazdowe pozostawiają wiele do życzenia. Tarnowska drużyna w swoim ostatnim meczu wyjazdowym również się nie
popisała, jednak trzeba przyznać przeciwnik był bardzo dobry. Mecz w Tarnowie zapowiada się
więc bardzo ciekawie, gdyż każda drużyna będzie chciała pokazać, że w
tym sezonie również jest silna i w pełni przygotowana do walki o
Play-Offy. Niestety, nie będzie to spotkanie na tak wysokim poziomie,
jaki mieliśmy okazję oglądać podczas finału przy Zbylitowskiej. Oby dziś
Jaskółki rozjechały naszych gości.
Zapraszam wszystkich na Z3, otwarcie bram o 14:00.
Jeśli podoba Wam się mój blog, klikajcie LUBIĘ TO! na facebook`u -> PrzezPryzmatKibica
Jeśli podoba Wam się mój blog, klikajcie LUBIĘ TO! na facebook`u -> PrzezPryzmatKibica
Pozdrawiam AS
Ale były baty... Szok!
OdpowiedzUsuń