Tłumaczenie strony

Szukaj postu

sobota, 10 stycznia 2015

Po bardzo dłuuuugiej przerwie

Witam wszystkich.

Wiem, że to już kolejny mój powrót, jednak tym razem powodem mojej nieobecności było coś, a raczej KTOŚ bardzo ważny. Miesiąc przed planowanym dniem pojawienia się go na świecie, w mega ekstremalnych warunkach 01.09.2014r. przyszedł na świat mój synek. :) Przyznam, że praktycznie do samego rozwiązania bywałam na tarnowskim stadionie, by dopingować i pisać o wyczynach naszych zawodników dla portalu speedway.info.pl. Tam cały czas starałam się być aktywna, jednak nie zawsze dawałam radę. Ale nie o tym chciałam dziś napisać. :) Chcę Wam przedstawić mojego synka, który otrzymał imię mojego ulubionego żużlowca. Długo musiałam walczyć z mężem, który chciał nazwać go Maksymilian. "Maksiu?!" - pomyślałam. "Kategoryczne nie!" Mąż nie miał jednak wiele do powiedzenia i mały otrzymał piękne imię - Emil. Mój maluszek od urodzenia miał pod górkę. W 6. dobie przeszedł trudną operację na przewodzie pokarmowych w Krakowie - Prokocimiu. W sumie leżał tam od 04.09 do 17.10. To był ciężki czas dla mnie, dlatego też nie miałam zbytnio ani siły ani ochoty żeby się udzielać na forum. Teraz, gdy sytuacja już się ustabilizowała i mój Emilek waży już 5800g i mierzy 64cm, a nie tak jak przy urodzeniu 2000g i 48cm. Mimo wszystko wciąż musimy odwiedzać masę lekarzy, jednak najważniejsze jest to, że dzidziuś jest zdrowy. :) Póki co, nie wiem, czy uda mi się powrócić na stałe do pisania na blogu, jednak będę się bardzo starać. Teraz serdecznie zapraszam do lektury ciekawego zestawienia stałych uczestników cyklu Grand Prix przygotowanym wraz z Patrykiem Dąbrowskim - kolegą z redakcji speedway.info.pl. Taki artykuł znajdziecie tylko u nas! -> Sylwetki stałych uczestników GP 2015

Nie mogę zapomnieć o najważniejszym. Przedstawiam Wam mojego małego fana czarnego sportu. :D Wszyscy znajomi z Z3 (i nie tylko) okrzyknęli go mianem "małej Jaskółki" :P 


Pozdrawiam, 
Angelika Jakubowska

1 komentarz: