Tłumaczenie strony

Szukaj postu

niedziela, 23 grudnia 2012

Święta, święta, święta!


Uhh w końcu chwilka wolnego :) W końcu trochę odpoczynku od szkoły i nauki, a za to więcej czasu dla żużla. Jak już zapewne wszyscy wiecie Jaskółki dopięły swój skład na ostatni guzik. Do drużyny Mistrza Polski dołączył młody Mateusz Borowicz. Zobaczymy, jak będzie sobie radził w nadchodzącym sezonie. Miejmy nadzieję, że pod okiem najlepszego trenera w Polsce - Marka Cieślaka nauczy się wielu przydatnych rzeczy, a koledzy wspomogą go swoimi cennymi wskazówkami. Myślę, że o atmosferę w ekipie tarnowskiej nie ma się co martwić. Zostają najlepsi i najfajniejsi zawodnicy, którzy tworzą ten cudowny nastrój w Jaskółkach. Mam na myśli oczywiście Martina Vaculika i Leona Madsena. Tak miłych i przyjaznych zawodników w polskiej lidze jest mało. Nie można zapomnieć również o innych zawodnikach Maćku Janowskim i Kacprze Gomólskim. Jednak Ci dwaj młodzi zawodnicy nie są już tak przyjacielscy jak Martin czy Leon. Wiadomo, Maćka "kochają" wszystkie dziewczyny, za Kacprem również wszystkie szaleją. ;) Jednak w żużlu nie w tym rzecz, żeby zawodnicy byli przystojni, ale żeby umieli się zachować i dobrze jeździć na torze. Maciek nie ma z tym problemu, Kacper za to musi nad tym jeszcze popracować. Myślę, że w nadchodzącym sezonie Ginger będzie sobie radził o niebo lepiej niż w tym sezonie. Teraz może kilka słów na temat naszego wychowanka Janusza Kołodzieja. Jest on ciekawym zawodnikiem, jednak moim zdaniem za bardzo skrytym. Trudno złapać go na jakąkolwiek rozmowę, dlatego też mój wywiad z nim się opóźnia. Mam nadzieję, że po nowym roku będzie już bardziej dostępny niż dotychczas.Oby się udało, bo pytania już są gotowe. Jeśli ktoś z Wam ma jakieś pytanie do Koldiego, proszę pisać w komentarzu (z podpisem). Na pewno wykorzystam je do wywiadu oczywiście z zaznaczeniem, kto był autorem pytania. Jedną, wielką niewiadomą dla mnie jest Artiom Łaguta. Zastanawiam się, jak wczuje się w tarnowski tor i czy zdoła choć po części zastąpić nam Grega Hancocka. Cały czas się nad tym zastanawiam. Szczerze, myślałam nad rozmową z tym zawodnikiem, jednak on również jest nieuchwytny w tym momencie. Wiadomo, koniec roku, wszyscy wyjeżdżają żeby odpocząć po sezonie, żeby od stycznia zacząć przygotowania pełną parą. Zobaczymy, co cała drużyna pokaże nam w sezonie 2013 i czy będą w stanie walczyć o utrzymanie tytułu. Wczoraj udało mi się przeprowadzić krótki wywiad z Kubą, który mnie bardzo zaskoczył. Powiedział mi, że nie ma zamiaru przenosić się nigdzie indziej i że będzie walczył o miejsce w składzie z całych swoich sił, dlatego też przygotowania rozpoczął już początkiem grudnia, by nie tracić czasu.  A więc możliwe, że zobaczymy go w składzie również w zbliżającym się sezonie. 

Mam dla Was również dwa krótkie wywiady z Łukaszem Przedpełskim i Jakubem Jamrógiem. 


Oczywiście nie mogę zapomnieć o najważniejszym. Chciałabym złożyć Wam wszystkim, moim drogim czytelnikom, życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Dużo zdrowia, szczęścia, miłości i wiarę w zwycięstwo swojej drużyny. Pamiętajcie, że kibice są najważniejszą podporą dla zawodników, jeśli kibice wierzą w powodzenie to i zawodnicy bardziej się starają. Życzę Wam również szalonego sylwestra, abyście go spędzili w gronie swoich znajomych i rodziny. 

Pozdrawiam :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz