Tłumaczenie strony

Szukaj postu

piątek, 10 kwietnia 2015

"The end of story"?

Kilka dni temu, a dokładnie 3 kwietnia dotarła do mnie dość smutna informacja. Prezes Unii Tarnów Łukasz Sady i rzecznik prasowy Łukasz Izak nie zgodzili się na stałą akredytację dla mojej osoby. Powodem była niezadowalająca aktywność podczas sezonu 2014. Ta informacja bardzo mnie dobiła, choć wiedziałam, że prezes i rzecznik zrobią wszystko, żebym akredytacji nie uzyskała, ja mimo to miałam nadzieję.. Niestety, obydwaj panowie nie wzięli pod uwagę tego, że przez cały miniony sezon byłam w ciąży i to dość mocno ograniczało moje siły. Mimo to starałam się wywiązywać ze swoich obowiązków. Dla panów to jednak było za mało. Nie interesuje ich również fakt, że była to ciąża podwyższonego ryzyka, zakończona w 35 tygodniu przez cc... Nikt w klubie nie widział mojego poświęcenia.. Chodziło jedynie o to, żeby wyeliminować osobę, która nie bała się powiedzieć bądź napisać prawdy o tym, co się dzieje w klubie. To najbardziej bolało prezesa... I dopiął swego. Niestety, to nie koniec złych informacji dla mnie.. Po informacji z klubu o odmowie, mój naczelny bez słowa wyjaśnienia wyrzucił mnie z redakcji (nawet nie informując mnie o tym). Zapytany o powód takiego postępowania uargumentował swoją decyzję tym, że to ja chciałam odejść.. Oczywiście. Tak więc zakończyła się moja współpraca z wortalem speedway.info.pl. Mimo tych wszystkich wydarzeń nie mam zamiaru rozstawać się ze swoją pasją. Został mi jeszcze mój blog. Będę pisać tutaj raz, bądź dwa razy w tygodniu. Dni publikacji jeszcze ustalam. Poinformuję Was o tym w kolejnym wpisie.

Pozdrawiam, 
Angelika Jakubowska (Sokołowska) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz